KURS WAKACYJNY

PLAKAT WAKACJE 2 - KURS WAKACYJNY

NASZA OFERTA

Poznaj najszerszą na rynku ofertę kursów artystycznych!

Zawsze marzyłeś aby zacząć swoją przygodę z rysunkiem i przelać na papier swoje pomysły? Chcesz pracować przy grach lub filmach? Dostać się na wymarzone studia architektoniczne? A może umiesz już rysować, ale szukasz osób, które swoim doświadczeniem pomogą Ci się rozwinąć oraz uporządkować wiedzę. W naszej szerokiej ofercie kurów na pewno znajdziesz kurs, który zaspokoi Twoje potrzeby.

JAK TO SIĘ ODBYWA?

Kursy prowadzone są przez cały lipiec i początek sierpnia w trzech trybach - porannym, wieczornym oraz weekendowym. Kursy poranne są idealne dla osób w wieku szkolnym lub studenckim, które chcą po południu móc korzystać ze słońca lub z atrakcji Warszawy. Kursy wieczorne zostały stworzone z myślą o tych, którym praca uniemożliwia poranną naukę, lub którym napięty wakacyjny grafik na to nie pozwala. Kursy poranne i wieczorne odbywają się w tygodniu od poniedziałku do piątku. W weekend proponujemy dodatkowe warsztaty tematyczne z różnych dziedzin. Zajęcia prowadzone są przez zespół młodych ludzi, którzy z zapałem przekażą Ci swoją pasję i umiejętności.

CZEGO SIĘ NAUCZĘ?

Oprócz szerokiej oferty godzinowej w Creativity znajdziesz bogaty wachlarz kursów. Prowadzimy zajęcia z rysunku odręcznego oraz cyfrowego - na tabletach graficznych. Uczymy również modelowania 3d i obróbki graficznej zdjęć. Przygotowujemy na studia architektoniczne - większość z nas jest byłymi lub obecnymi studentami WAPW.
Jednak na naszych zajęciach nie uczymy jedynie rysunku. U nas poznasz podstawy procesu projektowego, sposoby na generowanie pomysłów i wspomagania kreatywności, nauczysz się zasad dobrego designu, kompozycji.

Dokładny opis poszczególnych kursów znajdziesz niżej. UWAGA! Planujemy również kursy modelowania 3d - ZBRUSH oraz SKETCHUP.

DLA KOGO?

Nasza oferta dostosowana jest do osób z różnych grup wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania. Uczymy osoby zupełnie od zera, jak i doświadczonych rysowników. Dla młodszych przeznaczony jest specjalny kurs dla osób wieku około-gimnazjalnym. Pozostałe kursy prowadzone są z myślą o licealistach, studentach i osobach pracujących.

KIEDY?

Kusy poranne - od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30-16.00 (4h zajęć, przerwa 30 min + godzina gratis dla chętnych)
Kursy wieczorne - od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-21.00 (4h zajęć)
Kursy weekendowe - sobota i niedziela w godzinach 10.30-17.00 (6h zajęć, przerwa 30 min)

Dokładny grafik wakacyjny znajdziesz niżej. Obserwuj go - cały czas wzbogacamy naszą ofertę!

GDZIE?

W naszej pracowni na ul. Filtrowej 63 lok. 42A w Warszawie, blisko centrum i dworca centralnego. Na miejscu znajduje się kuchnia z czajnikiem, lodówką i kuchenką do dyspozycji kursantów. Na dole w kamienicy mały sklep spożywczy. W odległości 10 min pieszo większy sklep i kawiarnie.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Przez formularz zapisowy na naszej stronie internetowej - zakładka zapisy.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszych kursów napisz mail: info@creativity.pl lub zadzwoń: 603-21-26-30 (Martyna Bylinka).

DLACZEGO WARTO?

Poznaj 10 powodów, dla których warto zapisać się do nas w te wakacje!

BOGATA TEMATYKA
W naszej ofercie znajdziesz kursy rysunku odręcznego i cyfrowego, a także modelowania 3D.
SZYBKIE POSTĘPY
2 tygodne kursu to materiał równy całemu trymestrowi zajęć, zaś postępy osiągane przy codziennym rysowaniu są znacznie szybsze.
KURSY PORANNE
Masz wakacje? Wybierz kurs poranny a zyskasz wolny czas w słoneczne popołudnie.
KURSY WIECZORNE
Pracujesz rano? Nie szkodzi. Zdążysz na nasz kurs wieczorny.
WEEKENDY
Szukasz intensywnego kursu o wyspecjalizowanej tematyce? Zapoznaj się z ofertą kursów weekendowych.
LOKALIZACJA
Pracownia mieści się blisko centrum Warszawy. Z Dworca Centralnego dotrzesz w 15 min, z Metra Politechnika w 10 min.
PRACOWNIA
W naszej kuchni napijesz się kawy i zjesz w miłym towarzystwie, a po zajęciach pospacerujesz w pobliskim parku.
BEZ ZOBOWIĄZAŃ
Wakacje to doskonała okazja aby przetestować naszą ofertę bez dłuższych zobowiązań.
KREATYWNI LUDZIE
Pracownia na Filtrowej to miejsce, gdzie spotykają się graficy, artyści, architekci, fani gier i filmów by wspólnie tworzyć.
AKTYWNY WYPOCZYNEK
Kurs w Creativity to znakomity sposób na aktywne spędzenie wakacji oraz zdobycie nowych umiejętności.
Barbara Gołębiewska Portfolio © t extended 300 61 - KURS WAKACYJNY
rzym5 2 - KURS WAKACYJNY
martyna bylinka romen mini - KURS WAKACYJNY

RYSUNEK ODRĘCZNY - PODSTAWY, DOSKONALENIE,  PRZYGOTOWANIE ARCHITEKTURA

Rysunek odręczny - podstawa dla wszystkich twórczych dziedzin. Wymagany na studia architektoniczne czy artystyczne, poszukiwany wśród grafików oraz concept artystów, tworzących dla gier i filmów. Jeśli nigdy nie miałeś okazji spróbować profesjonalnej nauki rysunku, chcesz nauczyć się perspektywy, geometrii, światła, rysowania postaci, zieleni oraz architektury, jeśli chcesz udoskonalić swoje umiejętności w tym zakresie - zapisz się na nas kurs!

Polecamy ten kurs przed przystąpieniem do kursu z concept artu lub digital paintingu. Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących dobrze poznać rysunek odręczny, zdawać na studia architektoniczne oraz dla hobbystów.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

23 - KURS WAKACYJNY
sssss - KURS WAKACYJNY
barbara golebiewska postaci linearne2 - KURS WAKACYJNY

CONCEPT ART - PROJEKTOWANIE POSTACI I ŚRODOWISK

Concept Art - projektowanie postaci, środowisk i światów. Koncepty to projekty do gier i filmów. Na naszych zajęciach zdobędziesz umiejętności rysunkowe i praktyczne do ich tworzenia. Kurs prowadzony jest w technikach odręcznych, które jak potwierdza Magda Kusowska (Star Wars, Gra o Tron), są wielce cenione za granicą przy takich produkcjach. Nauczymy Cię jak projektować interesujące postaci, jak wykonać poprawny koncept środowiska, tak aby był przydatny w procesie produkcji gry czy filmu. Zajęcia przeznaczone są dla osób zainteresowanych w przyszłości taką praca i chcących podnieś umiejętności rysunkowe odręczne, wykorzystywane przy tej pracy, jednak są też doskonałą propozycją dla hobbystów.

Jeśli nigdy nie rysowałeś odręcznie przez przystąpieniem do kursu z concept artu polecamy przerobić kurs rysunku odręcznego (min. tydzień), na którym poznasz podstawy perspektywy czy światłocienia. Nie jest to wymagane lecz pomoże Ci i ułatwi pracę.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

michal sztuka celt 1 - KURS WAKACYJNY
norway - KURS WAKACYJNY
Barbara Golebiewska - KURS WAKACYJNY

DIGITAL PAINTING - MALOWANIE NA KOMPUTERZE

Digital Painting - inaczej malarstwo cyfrowe, malowanie na komputerze przy użyciu tabletu graficznego. Posiada wiele styli, technik i możliwości. Uczymy jej od zera oraz prowadzimy zajęcia dla osób średnio- i zaawansowanych. Na zajęciach przerabiane są tematy dotyczące concept artu - projektowania postaci i środowisk oraz zajęcia techniczne z obsługi programu, technik malowania, kolorów, światła czy kompozycji, z dużym naciskiem na indywidualne podejście do kursanta i jego potrzeb. Jeśli nie wiesz jak zacząć, a zawsze chciałeś spróbować digital paintingu lub potrzebujesz uporządkowanej wiedzy i podniesienia swoich umiejętności przez doświadczone osoby - to kurs dla Ciebie.

Jeśli nigdy nie rysowałeś odręcznie przez przystąpieniem do kursu z digital paintingu polecamy przerobić kurs rysunku odręcznego (min. tydzień), na którym poznasz podstawy perspektywy czy światłocienia. Nie jest to wymagane lecz pomoże Ci i ułatwi pracę.

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.

done - KURS WAKACYJNY
marcin koszalski compo 1 - KURS WAKACYJNY
marcin koszalski po poprawkach inny kolor oczu - KURS WAKACYJNY

ZBRUSH - RZEŹBIENIE POSTACI W 3D

ZBrush to profesjonalny program do rzeźbienia w trójwymiarowej przestrzeni cyfrowej przy użyciu tabletu graficznego. Używany jest przede wszystkim do modelowania postaci - zarówno ludzi jak i stworzeń a także elementów otoczenia. Odpowiednio przygotowane w nim modele mogą być wykorzystane w grach, animacjach filmowych, druku figurek 3D oraz renderach do plakatów, ilustracji, czy też conceptów. Jeśli marzysz o pracy rzeźbiarza 3D, albo chcesz być w stanie urzeczywistnić i zobaczyć swoje pomysły w cyfrowym świecie to kurs dla Ciebie. Zajęcia prowadzone są od podstaw, dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tym programem, lub też uczyły się go na własną rękę i potrzebują usystematyzowanej wiedzy. Koniecznie weź ze sobą notatnik i coś do pisania!

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie Pixologic ZBrush. Zalecana wersja 4R6 lub 4R7.

study of female bodies by myett d8hd3br - KURS WAKACYJNY
warsztaty anatomia  - KURS WAKACYJNY
16231026 10206601689919271 1741204252 o - KURS WAKACYJNY

ANATOMIA - RYSUNKOWE STUDIUM ANATOMII I RYSOWANIE POSTACI

Chcesz dobrze rysować człowieka - nie tylko z rzeczywistości, ale i z głowy w dowolnym ustawieniu? Na zajęciach z anatomii przestudiujesz ułożenie mięśni oraz kości w ciele człowieka oraz nauczysz się wykorzystywać te umiejętności w praktyce, konstruować ułożenie, pozę człowieka poprawną w perspektywie i w detalach.

Kurs to znakomite uzupełnienie kursu concept art oraz okazja do nauki rysowania ciała ludzkiego, dla osób, które mają z tym problem - zarówno początkujących, jak i zaawansowanych artystów.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

aafec321751339.56306f0d7cda1 - KURS WAKACYJNY
Barbara Gołębiewska Portfolio © t extended 300 14 - KURS WAKACYJNY
Barbara Gołębiewska Portfolio © t extended 300 13 - KURS WAKACYJNY

GIMNAZJUM - RYSUNEK DO GIER I FILMÓW

Zajęcia stworzone z myślą o osobach w wieku około-gimnazjalnym (11 -  16 lat), które chcą nauczyć się rysunku, lubią książki, gry i filmy. Na naszych zajęciach poznają podstawy rysunku odręcznego przy tematach związanych z tworzeniem bohaterów, rysowaniem ulubionych postaci czy fantastycznych miejsc i rekwizytów. To doskonały sposób, aby nie zniechęcić się na początku drogi artystycznej lub w przyjemny, aktywny sposób spędzić wakacje. Zajęcia prowadzone są przez młode osoby, które tak samo, już od wczesnych lat, były zafascynowane takim rysunkiem i pragną podzielić się z młodzieżą swoją pasją.

Zajęcia te są krótsze i trwają 3h - 10.30-13.30

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

KURS PORANNY/WIECZORNY
kurs przygotowawczy i gimnazjum
345 zł
tydzień - 5 dni

2 tygodnie - zniżka 10%

3 tygodnie - zniżka 15%

4 tygodnie - zniżka 20%

5 tygodni - zniżka 25%

kolejne kursy - zniżka 35%

KURS PORANNY/WIECZORNY
pozostałe kursy
395 zł
tydzień - 5 dni

2 tygodnie - zniżka 10%

3 tygodnie - zniżka 15%

4 tygodnie - zniżka 20%

5 tygodni - zniżka 25%

kolejne kursy - zniżka 35%

PAKIETY KURSÓW
kursy poranne i wieczorne

Możesz łączyć ze sobą kursy poranne i popołudniowe przez całe wakacje - zniżki za ilość tygodni (kursów) pozostają takie same

GRAFIK NIE JEST JESZCZE PEŁNY!

Ofertę planujemy wzbogacić o kurs rzeźbienia 3d - ZBRUSH oraz dużą ilość KURSÓW WEEKENDOWYCH, m.in. Grafikę wektorową 2D, SketchUp, Animację 2D i warsztaty tematyczne z Digital Paintingu oraz Concept Artu.

GRAFIK WAKACYJNY

Śledź naszą ofertę - cały czas wprowadzamy kolejne propozycje!

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
codziennie 10.30 - 16.00 (4h +1h)
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
codziennie 17.00 - 21.00 (4h)
WARSZTATY WEEKENDOWE
sobota i niedziela 10.00 - 16.00 (2x6h)
TYDZIEŃ I 26.06 - 02.07 - RYSUNEK ODRĘCZNY
- CONCEPT ART
- DIGITAL PAINTING
- ANATOMIA
PODSTAWY OBSŁUGI PROGRAMU PHOTOSHOP
TYDZIEŃ II 03.07 - 09.07 - RYSUNEK ODRĘCZNY
- CONCEPT ART
- DIGITAL PAINTING
- ANATOMIA
KOLOR I ŚWIATŁO W MALARSTWIE CYFROWYM
TYDZIEŃ III 10.07 - 16.07 - DIGITAL PAINTING
- GIMNAZJUM 10.30-13.30
- ZBRUSH
- RYSUNEK ODRĘCZNY
- CONCEPT ART
DESIGN POSTACI - WARRIORS (WOJOWNICY)
TYDZIEŃ IV 17.07 - 23.07 - DIGITAL PAINTING
- GIMNAZJUM 10.30-13.30
- RYSUNEK ODRĘCZNY
- CONCEPT ART
DESIGN LOKACJI - BAZA SCI-FI
TYDZIEŃ V 24.07 - 30.07 - DIGITAL PAINTING - RYSUNEK ODRĘCZNY
- CONCEPT ART
DESIGN POSTACI - CREATURES (STWORY)
TYDZIEŃ VI 31.07 - 06.08 - RYSUNEK ODRĘCZNY
- CONCEPT ART
- DIGITAL PAINTING PHOTOBASH CZYLI JAK ZROBIĆ FOTOREALISTYCZNĄ ILUSTRACJĘ

WARSZTATY WEEKENDOWE

Sprawdź czego nauczysz się na naszych weekendowych warsztatach tematycznych!

barbara golebiewska dasdsdasdsadsjpg - KURS WAKACYJNY

PODSTAWY OBSŁUGI PROGRAMU PHOTOSHOP

 

Dla wszystkich zupełnie początkujących, jak i dla tych którzy mieli już do czynienia z obsługą tego programu, lecz chcą poznać więcej skrótów, tricków i sposobów malowania oraz obróbki zdjęć. Na warsztatach zajmiemy się w pierwszej kolejności zapoznaniem z podstawowymi funkcjami tego oprogramowania, następnie przedstawieniem w teorii i w praktyce różnych sposobów wykorzystania go pod kątem obróbki zdjęć, digital paintingu oraz technik mieszanych. To dobry początek dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z malarstwem cyfrowym, jak i dla tych, którzy już malują, jednak nadal czują niedosyt wiedzy o tym programie.

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.

martyna bylinka wioska 13 11 2015 - KURS WAKACYJNY

KOLOR I ŚWIATŁO W MALARSTWIE CYFROWYM

 

Warsztaty teoretyczno-praktyczne zawierające zbiór wiedzy na temat zachowań koloru i światła. Zajmiemy się podstawami światłocienia, zachowaniem światła w przestrzeni, relacjami i teorią koloru oraz innymi. Wiedza utrwalona zostanie poprzez ćwiczenia praktyczne użycia koloru w wybranych porach dnia, warunkach atmosferycznych oraz szczególnych przypadkach ich zachowań.

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.

michal sztuka 11838975 914338351965245 3583546859216841835 o - KURS WAKACYJNY

DESIGN POSTACI - WARRIORS (WOJOWNICY)

 

Warsztaty z projektowania postaci, skupione będą na designie, doborze cech fizycznych postaci, stroju, broni i akcesoriów. W trakcie weekendu stworzysz co najmniej jeden pełny projekt wraz profesjonalną planszą koncepcyjną, wykorzystywaną przez modelerów w projektach gier.

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie ZALECANE jest posiadanie laptopa oraz tabletu graficznego, jednak zajęcia będą skupione wokół designu, jest więc możliwość uczestnictwa w warsztatach i wykonania końcowej planszy odręcznie. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.

jakub szewczyk rapair station interior - KURS WAKACYJNY

DESIGN LOKACJI - BAZA SCI-FI

 

Warsztaty z projektowania lokacji, skupione będą na designie, sposobach projektowania środowiska i jego elementów - zarówno małych jak i dużych. W trakcie weekendu stworzysz pełen projekt lokacji wraz profesjonalną planszą koncepcyjną, wykorzystywaną przez modelerów w projektach gier.

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie ZALECANE jest posiadanie laptopa oraz tabletu graficznego, jednak zajęcia będą skupione wokół designu, jest więc możliwość uczestnictwa w warsztatach i wykonania końcowej planszy odręcznie. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.

11145568 934742383258175 4278644541481989358 o - KURS WAKACYJNY

DESIGN POSTACI - CREATURES (STWORY)

 

Warsztaty z projektowania stworzeń, skupione będą na designie, doborze cech fizycznych różnych stworów, znaków szczególnych, specyfiki anatomii i nadaniu charakteru. W trakcie weekendu stworzysz co najmniej jeden pełny projekt wraz profesjonalną planszą koncepcyjną, wykorzystywaną przez modelerów w projektach gier.

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie ZALECANE jest posiadanie laptopa oraz tabletu graficznego, jednak zajęcia będą skupione wokół designu, jest więc możliwość uczestnictwa w warsztatach i wykonania końcowej planszy odręcznie. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.

Bylinka Martyna 3 - KURS WAKACYJNY

PHOTOBASH CZYLI JAK ZROBIĆ FOTOREALISTYCZNĄ ILUSTRACJĘ

 

Warsztaty z techniki photobashu, czyli wykorzystania zdjęć, gotowych elementów 3d oraz renderów do tworzenia wysoce realistycznych obrazów, używanych przy wykonywaniu m.in. ilustracji, plakatów, matte painting (tła do filmów) czy też zwykłych conceptów. Na kursie poznasz techniki dopasowywania i użycia zdjęć, ich scalania oraz obróbki, tak aby finalnie wykonać pełną ilustrację.

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.