KURSY WAKACYJNE

NASZA OFERTA

Poznaj najszerszą na rynku ofertę kursów artystycznych!

Zawsze marzyłeś aby zacząć swoją przygodę z rysunkiem i przelać na papier swoje pomysły? Chcesz pracować przy grach lub filmach? Dostać się na wymarzone studia architektoniczne? A może umiesz już rysować, ale szukasz osób, które swoim doświadczeniem pomogą Ci się rozwinąć oraz uporządkować wiedzę. W naszej szerokiej ofercie kurów na pewno znajdziesz kurs, który zaspokoi Twoje potrzeby.

JAK TO SIĘ ODBYWA?

Kursy prowadzone są przez cały lipiec i początek sierpnia w trzech trybach - porannym, wieczornym oraz weekendowym. Kursy poranne są idealne dla osób w wieku szkolnym lub studenckim, które chcą po południu móc korzystać ze słońca lub z atrakcji Warszawy. Kursy wieczorne zostały stworzone z myślą o tych, którym praca uniemożliwia poranną naukę, lub którym napięty wakacyjny grafik na to nie pozwala. Kursy poranne i wieczorne odbywają się w tygodniu od poniedziałku do piątku. W weekend proponujemy dodatkowe warsztaty tematyczne z różnych dziedzin. Zajęcia prowadzone są przez zespół młodych ludzi, którzy z zapałem przekażą Ci swoją pasję i umiejętności.

CZEGO SIĘ NAUCZĘ?

Oprócz szerokiej oferty godzinowej w Creativity znajdziesz bogaty wachlarz kursów. Prowadzimy zajęcia z rysunku odręcznego oraz cyfrowego - na tabletach graficznych. Uczymy również modelowania 3d i obróbki graficznej zdjęć. Przygotowujemy na studia architektoniczne - większość z nas jest byłymi lub obecnymi studentami WAPW.
Jednak na naszych zajęciach nie uczymy jedynie rysunku. U nas poznasz podstawy procesu projektowego, sposoby na generowanie pomysłów i wspomagania kreatywności, nauczysz się zasad dobrego designu, kompozycji.

Dokładny opis poszczególnych kursów znajdziesz niżej. UWAGA! Planujemy również kursy modelowania 3d - ZBRUSH oraz SKETCHUP.

DLA KOGO?

Nasza oferta dostosowana jest do osób z różnych grup wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania. Uczymy osoby zupełnie od zera, jak i doświadczonych rysowników. Dla młodszych przeznaczony jest specjalny kurs dla osób wieku około-gimnazjalnym. Pozostałe kursy prowadzone są z myślą o licealistach, studentach i osobach pracujących.

KIEDY?

Od 25 czerwca do 10 sierpnia 2018.

Kusy poranne - od poniedziałku do piątku w godzinach 10.30-15.30 (4h zajęć + 1 godzina gratis dla chętnych)
Kursy wieczorne - od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00-21.00 (4h zajęć)
Kursy weekendowe - sobota i niedziela w godzinach zależnych od kursu OGŁASZANE ODDZIELNIE NA NASZEJ STRONIE ORAZ FANPAGEU

Dokładny grafik wakacyjny znajdziesz niżej. Obserwuj go - cały czas wzbogacamy naszą ofertę!

GDZIE?

W naszej pracowni na ul. Filtrowej 63 lok. 42A w Warszawie, blisko centrum i dworca centralnego. Na miejscu znajduje się kuchnia z czajnikiem, lodówką i kuchenką do dyspozycji kursantów. Na dole w kamienicy mały sklep spożywczy. W odległości 10 min pieszo większy sklep i kawiarnie.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Przez formularz zapisowy na naszej stronie internetowej - zakładka zapisy.

ZAPISY NA KURSY WAKACYJNE RUSZAJĄ 19 MAJA 2018

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszych kursów napisz mail: info@creativity.pl lub zadzwoń: 603-21-26-30 (Martyna Bylinka)

DLACZEGO WARTO?

Poznaj 10 powodów, dla których warto zapisać się do nas w te wakacje!

BOGATA TEMATYKA
W naszej ofercie znajdziesz kursy rysunku odręcznego i cyfrowego, a także modelowania 3D.
SZYBKIE POSTĘPY
2 tygodne kursu to materiał równy całemu trymestrowi zajęć, zaś postępy osiągane przy codziennym rysowaniu są znacznie szybsze.
KURSY PORANNE
Masz wakacje? Wybierz kurs poranny a zyskasz wolny czas w słoneczne popołudnie.
KURSY WIECZORNE
Pracujesz rano? Nie szkodzi. Zdążysz na nasz kurs wieczorny.
WEEKENDY
Szukasz intensywnego kursu o wyspecjalizowanej tematyce? Zapoznaj się z ofertą kursów weekendowych.
LOKALIZACJA
Pracownia mieści się blisko centrum Warszawy. Z Dworca Centralnego dotrzesz w 15 min, z Metra Politechnika w 10 min.
PRACOWNIA
W naszej kuchni napijesz się kawy i zjesz w miłym towarzystwie, a po zajęciach pospacerujesz w pobliskim parku.
BEZ ZOBOWIĄZAŃ
Wakacje to doskonała okazja aby przetestować naszą ofertę bez dłuższych zobowiązań.
KREATYWNI LUDZIE
Pracownia na Filtrowej to miejsce, gdzie spotykają się graficy, artyści, architekci, fani gier i filmów by wspólnie tworzyć.
AKTYWNY WYPOCZYNEK
Kurs w Creativity to znakomity sposób na aktywne spędzenie wakacji oraz zdobycie nowych umiejętności.
Barbara Gołębiewska Portfolio © t extended 300 61 - KURSY WAKACYJNE
rzym5 2 - KURSY WAKACYJNE
martyna bylinka romen mini - KURSY WAKACYJNE

KURS PRZYGOTOWAWCZY - WSTĘP DO WSZYSTKIEGO (OBOWIĄZKOWY)

Stawiasz pierwsze kroki w rysunku lub jesteś samoukiem i nigdy nie miałeś okazji dobrze poznać jego podstaw? Obowiązkowy kurs wstępny dla wszystkich osób, które chcą uczestniczyć w pozostałych zajęciach (poza kursem gimnazjum) zarówno odręcznych jak i komputerowych, a nie uczęszczali wcześniej do naszej pracowni i nie posiadają uporządkowanej wiedzy na temat podstaw rysunkowych. Wiedza przekazywana na nim jest niezbędna do dalszego rozwoju.

Na kursie nauczysz się m.in. podstaw perspektywy, konstrukcji rysunkowej, światłocienia, proporcji ludzkich oraz kompozycji.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

23 - KURSY WAKACYJNE
sssss - KURSY WAKACYJNE
barbara golebiewska postaci linearne2 - KURSY WAKACYJNE

CONCEPT ART - PROJEKTOWANIE POSTACI I ŚRODOWISK

Concept Art - projektowanie postaci, środowisk i światów. Koncepty to projekty do gier i filmów. Na naszych zajęciach zdobędziesz umiejętności rysunkowe i praktyczne do ich tworzenia. Kurs prowadzony jest w technikach odręcznych, które jak potwierdza Magda Kusowska (Star Wars, Gra o Tron), są wielce cenione za granicą przy takich produkcjach. Nauczymy Cię jak projektować interesujące postaci, jak wykonać poprawny koncept środowiska, tak aby był przydatny w procesie produkcji gry czy filmu. Zajęcia przeznaczone są dla osób zainteresowanych w przyszłości taką praca i chcących podnieś umiejętności rysunkowe odręczne, wykorzystywane przy tej pracy, jednak są też doskonałą propozycją dla hobbystów.

Jeśli nigdy nie uczyłeś się rysunku przez przystąpieniem do kursu z concept artu wymagamy uczestnictwa w kursie przygotowawczym, na którym poznasz podstawy perspektywy czy światłocienia.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

michal sztuka celt 1 - KURSY WAKACYJNE
norway - KURSY WAKACYJNE
Barbara Golebiewska - KURSY WAKACYJNE

DIGITAL PAINTING - MALOWANIE NA KOMPUTERZE

Digital Painting - inaczej malarstwo cyfrowe, malowanie na komputerze przy użyciu tabletu graficznego. Posiada wiele styli, technik i możliwości. Uczymy jej od zera oraz prowadzimy zajęcia dla osób średnio- i zaawansowanych. Na zajęciach przerabiane są tematy dotyczące concept artu - projektowania postaci i środowisk oraz zajęcia techniczne z obsługi programu, technik malowania, kolorów, światła czy kompozycji, z dużym naciskiem na indywidualne podejście do kursanta i jego potrzeb. Jeśli nie wiesz jak zacząć, a zawsze chciałeś spróbować digital paintingu lub potrzebujesz uporządkowanej wiedzy i podniesienia swoich umiejętności przez doświadczone osoby - to kurs dla Ciebie.

Jeśli nigdy nie uczyłeś się rysunku przez przystąpieniem do kursu z digital paintingu wymagamy uczestnictwa w kursie przygotowawczym, na którym poznasz podstawy perspektywy czy światłocienia.

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.

study of female bodies by myett d8hd3br - KURSY WAKACYJNE
warsztaty anatomia  - KURSY WAKACYJNE
16231026 10206601689919271 1741204252 o - KURSY WAKACYJNE

ANATOMIA - RYSUNKOWE STUDIUM ANATOMII I RYSOWANIE POSTACI

Chcesz dobrze rysować człowieka - nie tylko z rzeczywistości, ale i z głowy w dowolnym ustawieniu? Na zajęciach z anatomii przestudiujesz ułożenie mięśni oraz kości w ciele człowieka oraz nauczysz się wykorzystywać te umiejętności w praktyce, konstruować ułożenie, pozę człowieka poprawną w perspektywie i w detalach.

Kurs to znakomite uzupełnienie kursu concept art oraz okazja do nauki rysowania ciała ludzkiego, dla osób, które mają z tym problem - zarówno początkujących, jak i zaawansowanych artystów.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

aafec321751339.56306f0d7cda1 - KURSY WAKACYJNE
Barbara Gołębiewska Portfolio © t extended 300 14 - KURSY WAKACYJNE
Barbara Gołębiewska Portfolio © t extended 300 13 - KURSY WAKACYJNE

GIMNAZJUM - RYSUNEK DO GIER I FILMÓW

Zajęcia stworzone z myślą o osobach w wieku około-gimnazjalnym (11 -  16 lat), które chcą nauczyć się rysunku, lubią książki, gry i filmy. Na naszych zajęciach poznają podstawy rysunku odręcznego przy tematach związanych z tworzeniem bohaterów, rysowaniem ulubionych postaci czy fantastycznych miejsc i rekwizytów. To doskonały sposób, aby nie zniechęcić się na początku drogi artystycznej lub w przyjemny, aktywny sposób spędzić wakacje. Zajęcia prowadzone są przez młode osoby, które tak samo, już od wczesnych lat, były zafascynowane takim rysunkiem i pragną podzielić się z młodzieżą swoją pasją.

 

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

KURS PORANNY/WIECZORNY
kurs przygotowawczy i gimnazjum
345 zł
tydzień - 5 dni

2 tygodnie - zniżka 10%

3 tygodnie - zniżka 15%

4 tygodnie - zniżka 20%

5 tygodni - zniżka 25%

kolejne kursy - zniżka 35%

KURS PORANNY/WIECZORNY
pozostałe kursy
395 zł
tydzień - 5 dni

2 tygodnie - zniżka 10%

3 tygodnie - zniżka 15%

4 tygodnie - zniżka 20%

5 tygodni - zniżka 25%

kolejne kursy - zniżka 35%

PAKIETY KURSÓW
kursy poranne i wieczorne

Możesz łączyć ze sobą kursy poranne i popołudniowe przez całe wakacje - zniżki za ilość tygodni (kursów) pozostają takie same

GRAFIK NIE JEST JESZCZE PEŁNY!

Ofertę planujemy wzbogacić o kurs rzeźbienia 3d - ZBRUSH oraz dużą ilość KURSÓW WEEKENDOWYCH, m.in. Grafikę wektorową 2D, SketchUp, Animację 2D i warsztaty tematyczne z Digital Paintingu oraz Concept Artu.

GRAFIK WAKACYJNY

Śledź naszą ofertę - cały czas wprowadzamy kolejne propozycje!

HARMONOGRAM WAKACJE 2018 23.06 - KURSY WAKACYJNE