O nas

O CREATIVITY

Firma CREATIVITY powstała w roku 2015 jako niezależna grupa zrzeszająca grafików. W listopadzie 2016 została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, zachowując jednak swój liberalny charakter. CREATIVITY gromadzi młodych ludzi, dla których tworzenie jest pasją.

Specjalizujemy się w szeroko pojętym designie 2D oraz 3D. Jesteśmy biegli zarówno w technikach komputerowych, jak i tradycyjnych. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu projektowania conceptów do gier komputerowych, animacji oraz filmów, wykonujemy ilustracje, storyboardy, różnego rodzaju grafiki 2D - rastrowe i wektorowe, grafiki reklamowe, modele 3D, wizualizacje architektury i wnętrz. Posiadamy silne podstawy rysunku i malarstwa odręcznego w wielu technikach, dzięki czemu zakres naszych umiejętności i usług jest bardzo zróżnicowany. Większość z nas ma wykształcenie architektoniczne, dzięki czemu nasze projekty są zawsze przemyślane, nie tylko pod względem artystycznym, ale i merytorycznym.

Lubimy dzielić się naszą widzą, pasją i umiejętnościami, dlatego oprócz realizacji zleceń oferujemy szerokie spektrum szkoleń - w formie kursów regularnych oraz warsztatów. Przy tworzeniu naszych programów współpracujemy z firmami takimi jak Pracownia Rysunku DOMIN czy Kontrastownia, dlatego nasze szkolenia oparte są nie tylko o własne doświadczenia pedagogiczne, ale o zbieraną przez wiele lat wiedzę wielu nauczycieli. Przyjazna i otwarta atmosfera naszej pracowni oraz profesjonalne podejście powoduje, że postępy przychodzą bardzo szybko, a kursanci niechętnie opuszczają sale.

Jesteśmy świeżą, prężnie rozwijającą się firmą i stale powiększamy nasz zespół, dlatego najlepsi z naszych kursantów mają okazję nie tylko zdobyć nową, uporządkowaną wiedzę i umiejętności, ale też w przyszłości dołączyć do zespołu realizującego zlecenia, a może również do grona pedagogicznego.

Naszą główną siedzibą jest Warszawa, jednak współpracujemy też z osobami z innych miast Polski i oferujemy szkolenia wyjazdowe.