Szkolenia

SZKOLENIA I WARSZTATY

CREATIVITY oprócz realizacji zleceń prowadzi szeroki zakres szkoleń w postaci kursów regularnych oraz warsztatów tematycznych. W naszej ofercie pojawiają się zagadnienia dotyczące projektowania conceptów oraz wykonywania ilustracji do gier komputerowych, animacji czy filmów, digital paintingu, grafiki wektorowej, modelowania 3D różnego rodzaju, wizualizacji architektury i wnętrz, rysunku i malarstwa tradycyjnego, przygotowania pod  kątem studiów - m.in. Architektury, ASP czy PJATK. Nieustannie poszerzamy wachlarz naszych kursów i doskonalimy program. Okazyjnie organizujemy również większe projekty, wykraczające poza zakres standardowych zajęć, kończące się np. realizacją i możliwością do zdobycia doświadczenia zawodowego.

SEZON 5 kursy regularne od 14 maja 2018

Dowiedz się czego nauczysz się w nowym roku w naszej pracowni!

W tym roku CREATIVITY przygotowało nowy, specjalny system.
Dzięki niemu jeszcze lepiej dopasujesz kurs do swoich potrzeb i wybierzesz ścieżkę rozwoju, która najbardziej Cię interesuje!

JAK TO DZIAŁA?

Rok szkolny/akademicki w CREATIVITY trwa od 18 września 2017 do końca czerwca 2018 i podzielony jest na 5 sezonów.
Każdy sezon trwa 7 tygodni.
Z każdym sezonem możesz modyfikować rodzaje i liczbę swoich zajęć, tak aby w pełni rozwijać się w wybranym przez Ciebie kierunku.
W każdym sezonie znajdziesz nowe atrakcyjne propozycje zajęć dla siebie.
Wybierz jeden typ zajęć aby uczestniczyć w zajęciach raz w tygodniu lub kilka i skorzystaj z atrakcyjnych zniżek.
Masz problem z regularnym dojazdem? Może zainteresują Cię zajęcia tematyczne otwarte?
Poszukujesz intensywnego rozwoju i praktycznego doświadczenia? Może więc projekt?

Jednym słowem - na pewno znajdziesz coś dla siebie!

DLA KOGO?

Uczymy zarówno osoby od podstaw, jak i zaawansowanych rysowników w szerokim przedziale wiekowym. Dla młodszych przeznaczony jest specjalny kurs dla osób wieku około-gimnazjalnym. Dla dorosłych hobbystów również stworzyliśmy specjalne zajęcia. Pozostałe kursy prowadzone są przede wszystkim z myślą o licealistach, studentach i osobach pracujących.

KURS PRZYGOTOWAWCZY  - jest obowiązkowy dla wszystkich osób, które chciałyby uczestniczyć w pozostałych zajęciach z naszej oferty (poza kursem gimnazjum oraz hobby o poziomie otwartym) i nie uczęszczały wcześniej do naszej pracowni lub nie otrzymały przygotowania na innych kursach w postaci podstaw perspektywy, światłocienia, konstrukcji rysunkowej, kompozycji.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Poniżej znajdziesz opis poszczególnych zajęć oraz ich harmonogram. Aby zapisać się na zajęcia wypełnij formularz na naszej stronie internetowej w zakładce ZAPISY.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszych kursów napisz mail: info@creativity.pl lub zadzwoń: 603-21-26-30 (Martyna Bylinka).

GRAFIK KURSÓW REGULARNYCH - SEZON 5

MAJ-CZERWIEC

HARMONOGRAM S5 2017 2018 1 1024x562 - Szkolenia

GRAFIK KURSÓW REGULARNYCH - SEZON 4

MARZEC-MAJ

HARMONOGRAM S4 2017 2018 1 1024x562 - Szkolenia

GRAFIK KURSÓW REGULARNYCH - SEZON 3

STYCZEŃ-MARZEC

HARMONOGRAM S3 2017 2018 1024x562 - Szkolenia

GRAFIK KURSÓW REGULARNYCH - SEZON 2

LISTOPAD-GRUDZIEŃ

HARMONOGRAM S2 2017 2018 1 1024x562 - Szkolenia
warsztaty anatomia  - Szkolenia
HOUSE 150x150 - Szkolenia

KURS PRZYGOTOWAWCZY - WSTĘP DO WSZYSTKIEGO (OBOWIĄZKOWY)

Stawiasz pierwsze kroki w rysunku lub jesteś samoukiem i nigdy nie miałeś okazji dobrze poznać jego podstaw? Obowiązkowy kurs wstępny dla wszystkich osób, które chcą uczestniczyć w pozostałych zajęciach (poza kursem gimnazjum) zarówno odręcznych jak i komputerowych, a nie uczęszczali wcześniej do naszej pracowni i nie posiadają uporządkowanej wiedzy na temat podstaw rysunkowych. Wiedza przekazywana na nim jest niezbędna do dalszego rozwoju.

Na kursie nauczysz się m.in. podstaw perspektywy, konstrukcji rysunkowej, światłocienia, proporcji ludzkich oraz kompozycji.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

2013.02.16 Zima obr2 150x150 - Szkolenia
martyna bylinka romen mini 150x150 - Szkolenia

RYSUNEK ODRĘCZNY - OGÓLNY, ARCHITEKTURA PRZYGOTOWANIE

Rysunek odręczny - podstawa dla wszystkich twórczych dziedzin. Wymagany na studia architektoniczne czy artystyczne, poszukiwany wśród grafików oraz concept artystów, tworzących dla gier i filmów. Na kursie nauczysz się swobodnego kreowania przestrzeni oraz użycia geometrii w rysunku przy różnorodnej tematyce. Poznasz zasady kompozycji, nowe techniki rysunkowo-malarskie i zdobędziesz umiejętność szybkiego szkicowania. Kurs przeznaczony jest dla osób chcących rozwijać się w kierunku architektury i przystąpić do egzaminu na studia, hobbystów lub też osób pragnących tworzyć concept arty, którym brakuje swobody w rysunku odręcznym.

Kurs architektura przygotowanie to specjalne zajęcia dla osób chcących przystąpić do egzaminu na architekturę PW, na którym uczestnicy oprócz rysowania przestrzeni skupią się na poznaniu zadań egzaminacyjnych i odpowiednim do nich przygotowaniu rysunkowym oraz merytorycznym. Przeznaczone są one dla osób umiejących już rysować lub zdających w bieżącym roku na wydziały architektury. Dla osób mniej zaawansowanych przeznaczone są zajęcia rysunku ogólnego.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

26 - Szkolenia
35 150x150 - Szkolenia

GIMNAZJUM - RYSUNEK DO GIER I FILMÓW

Zajęcia stworzone z myślą o osobach w wieku około-gimnazjalnym (ok 11 -  15 lat), które chcą nauczyć się rysunku, lubią książki, gry i filmy. Na naszych zajęciach poznają podstawy rysunku odręcznego przy tematach związanych z tworzeniem bohaterów, rysowaniem ulubionych postaci czy fantastycznych miejsc i rekwizytów. To doskonały sposób, aby nie zniechęcić się na początku drogi artystycznej lub w przyjemny, aktywny sposób spędzić czas po szkole. Zajęcia prowadzone są przez młode osoby, które tak samo, już od wczesnych lat, były zafascynowane takim rysunkiem i pragną podzielić się z młodzieżą swoją pasją. Zajęcia mają charakter poziomu otwartego i nie wymagają wcześniejszego uczestnictwa w kursie przygotowawczym.

ZAJĘCIA TE CIESZYŁY SIĘ OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM W WAKACJE ORAZ ZADOWOLENIEM NASZYCH MŁODYCH KURSANTÓW, O CZYM ŚWIADCZY WIELE OSÓB PRZEDŁUŻAJĄCYCH KURS NA KOLEJNE TYGODNIE!

Zajęcia te w tygodniu są krótsze i trwają 3h.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

2012.03.02 Bazarek Różyckiego obrobiony 1 - Szkolenia
2011.12. Jar obrobiony - Szkolenia

HOBBY - RYSUNEK OGÓLNY DLA DOROSŁYCH

Zajęcia stworzone z myślą o osobach dorosłych, które rysunek traktują czysto hobbistycznie - jako formę odpoczynku. Na naszych zajęciach poznasz podstawy rysunku perspektywicznego, rysunku postaci, zarówno z rzeczywistości jak i z wyobraźni, pracy różnymi technikami - ołówkiem, flamastrami, tuszem, akwarelą i innymi. To doskonały sposób aby w przyjemny i aktywny sposób spędzić czas po pracy oraz rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności. Zajęcia mają charakter poziomu otwartego i nie wymagają wcześniejszego uczestnictwa w kursie przygotowawczym.

 

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK. Podczas późniejszych zajęć możliwa będzie konieczność wyposażenia się w dodatkowe techniki.

katedra 150x150 - Szkolenia
25 150x150 - Szkolenia

CONCEPT ART - FANTASTYCZNA ARCHITEKTURA I PROJEKTOWANIE POSTACI

Concept Art - projektowanie postaci, środowisk i światów. Koncepty to projekty do gier i filmów. Na naszych zajęciach zdobędziesz umiejętności rysunkowe i praktyczne do ich tworzenia. Kurs prowadzony jest w technikach odręcznych, które, jak potwierdza Magda Kusowska (Star Wars, Gra o Tron), są wielce cenione za granicą przy takich produkcjach. Nauczymy Cię jak projektować interesujące postaci, jak wykonać poprawny koncept środowiska, tak aby był przydatny w procesie produkcji gry czy filmu. Zajęcia przeznaczone są dla osób zainteresowanych w przyszłości taką praca i chcących podnieś umiejętności rysunkowe odręczne, wykorzystywane przy tej pracy, jednak są też doskonałą propozycją dla hobbystów.

SPRZĘT: Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 (50x70), ołówki, gumkę. Polecamy również prowadzenie szkicownika. Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTPACK.

2 Angelika 2 150x150 - Szkolenia
4 Asia 2 150x150 - Szkolenia

GAME ART PROJEKT

Są to specjalne zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy skupiają się na projektowaniu odręcznym, oraz przede wszystkim komputerowym, dla gier oraz filmów. W oparciu o nasze doświadczenia ze współpracy przy tworzeniu conceptów do reklam oraz filmów, a także znając wymagania branżowe dotyczące gier nauczymy jak tworzyć prace użyteczne, które pozwolą Ci rozwinąć się nie tylko hobbystycznie, ale też zawodowo i stworzyć własne portfolio.

W ubiegłym roku wraz z kursantami CREATIVITY zrealizowało projekt Hyperion, którego efekty podziwiać można było podczas czerwcowej wystawy. W tym roku jako większy projekt realizowaliśmy projekt Meekhan.

ZAJĘCIA TEMATYCZNE OTWARTE**

Otwarte i darmowe dla wszystkich naszych kursantów oraz odpłatne (80zł) dla osób z zewnątrz. Co tydzień przerabiany będzie inny temat z zakresu rysunku odręcznego  lub cyfrowego, m in. zagadnienia perspektywiczne, anatomiczne, konstrukcyjne, projektowe, techniki malarstwa cyfrowego i więcej. Tematy zajęć znaleźć można na naszym facebookowym fanpage'u.

norway - Szkolenia
Bylinka Martyna 3 - Szkolenia

DIGITAL PAINTING - WSTĘP DO D.P., PHOTOBASH, PROJEKTOWANIE ŚRODOWISK, STORYTELLING I ILUSTRACJA

Digital Painting - inaczej malarstwo cyfrowe, malowanie na komputerze przy użyciu tabletu graficznego. Posiada wiele styli, technik i możliwości. Uczymy jej od zera oraz prowadzimy zajęcia dla osób średnio- i zaawansowanych. Na zajęciach przerabiane są tematy dotyczące concept artu - projektowania postaci i środowisk oraz zajęcia techniczne z obsługi programu, technik malowania, kolorów, światła czy kompozycji, z dużym naciskiem na indywidualne podejście do kursanta i jego potrzeb. Jeśli nie wiesz jak zacząć, a zawsze chciałeś spróbować digital paintingu lub potrzebujesz uporządkowanej wiedzy i podniesienia swoich umiejętności przez doświadczone osoby - to kurs dla Ciebie.

Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z malarstwem cyfrowym lub Twoja praktyka w tym zakresie nie jest duża zacznij od wybrania kursu "wstęp do digital paintingu".

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie graficzne - najlepiej Adobe Photoshop CC, CS6 lub CS5.

marcin koszalski compo 1 - Szkolenia
marcin koszalski po poprawkach inny kolor oczu - Szkolenia

ZBRUSH - OD PODSTAW, ŚREDNIOZAAWANSOWANI

ZBrush to profesjonalny program do rzeźbienia w trójwymiarowej przestrzeni cyfrowej przy użyciu tabletu graficznego. Używany jest przede wszystkim do modelowania postaci - zarówno ludzi jak i stworzeń a także elementów otoczenia. Odpowiednio przygotowane w nim modele mogą być wykorzystane w grach, animacjach filmowych, druku figurek 3D oraz renderach do plakatów, ilustracji, czy też conceptów. Jeśli marzysz o pracy rzeźbiarza 3D, albo chcesz być w stanie urzeczywistnić i zobaczyć swoje pomysły w cyfrowym świecie to kurs dla Ciebie. Zajęcia prowadzone są na dwóch poziomach zaawansowania - od podstaw, dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tym programem, lub też uczyły się go na własną rękę i potrzebują usystematyzowanej wiedzy oraz dla osób średniozaawansowanych. Koniecznie weź ze sobą notatnik i coś do pisania!

SPRZĘT: Zajęcia prowadzone są na własnym sprzęcie. Aby uczestniczyć w kursie musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Posiadamy kilka sztuk tabletów graficznych do wypożyczenia w czasie zajęć, jednak potrzebę taką trzeba zgłosić wcześniej w formularzu zapisowym lub mailowo. Na laptopie zainstaluj oprogramowanie Pixologic ZBrush. Zalecana wersja 4R6 lub 4R7.

ZDECYDOWANY?

Dołącz do nas!

Dlaczego warto nas wybrać?

Przekonaj się, że CREATIVITY to miejsce dla Ciebie!

BOGATA TEMATYKA
W naszej ofercie znajdziesz kursy rysunku odręcznego i cyfrowego, a także modelowania 3D.
SZYBKIE POSTĘPY
Dzięki naszemu doświadczeniu w nauczaniu rysunku i sprawdzonemu przez lata programowi.
LOKALIZACJA
Pracownia mieści się blisko centrum Warszawy. Z Dworca Centralnego dotrzesz w 15 min, z Metra Politechnika w 10 min.
PRACOWNIA
W naszej kuchni napijesz się kawy i zjesz w miłym towarzystwie, a po zajęciach pospacerujesz w pobliskim parku.
BEZ ZOBOWIĄZAŃ
Nasze kursy trwają po 7 tygodni. To świetny system jeśli nie jesteś w stanie zobowiązać się na dłużej.
KREATYWNI LUDZIE
Pracownia na Filtrowej to miejsce, gdzie spotykają się graficy, artyści, architekci, fani gier i filmów by wspólnie tworzyć.