CAR DESIGN PRO warsaw

car design

CAR DESIGN - czyli zajęcia z projektowania samochodów

Zobacz czego nauczysz się na ostatnim kursie regularnym przed wakacjami!

Jesteś fanem motoryzacji? Zazdrośnie patrzysz na każde piękne auto mijane na ulicy i zastanawiasz się jakie Ty byś zaprojektował? Creativity ma teraz propozycję dla Ciebie! We współpracy z Car Design Pro - międzynarodową inicjatywą zrzeszającą projektantów aut i absolwentów szkół designu, otwieramy zajęcia z podstaw projektowania samochodów, na których, z pomocą technik odręcznych oraz komputerowych, nauczysz się tworzyć ciekawy i mądry design, poznasz proces projektowy oraz sposoby przedstawiania własnych pomysłów.

 
PROWADZĄCY I INICJATYWA CAR DESIGN PRO
Car Design Pro to inicjatywa zrzeszająca projektantów aut, absolwentów szkół designu oraz miłośników motoryzacji. Działa jako aktywne portfolio, w którym ludzie dzielą się swoją pracą oraz wiedzą, a także organizuje szkolenia i warsztaty, teraz również w Polsce.
Prowadzący - Piotr Krzyczkowski ukończył Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, jednak swoją dalszą edukację zamiast w  stronę architektury skierował na Master Degree in Car Design & Automotive w Mediolanie. Brał udział w projektach dla grupy VW: dokładniej Lamborghini, Audi i Ducati. Prywatnie 100-procentowy fanatyk motoryzacji - nie tylko jej projektów.
 
CZEGO SIĘ NAUCZĘ?
- podejścia do projektowania, szukania właściwych inspiracji
- rysunku odręcznego, od szkiców wykonywanych długopisem, kredką, poprzez rendering markerami - pierwszy etap przelewania pomysłu na papier
- renderingu w Photoshopie - skanujemy szkic ręczny, a następnie dokonujemy postprodukcji
- modelowania 3D, program Alias + postprodukcja
 
DLA KOGO?

Dla wszystkich fanów samochodów. Nie jest wymagana wcześniejsza styczność z projektowaniem czy rysunkiem.

KIEDY?

We wtorki i czwartki w godzinach 17.00-21.00. Zajęcia ruszają już 25 maja!

GDZIE?

W naszej pracowni na ul. Filtrowej 63 lok. 42A w Warszawie, blisko centrum i dworca centralnego.

CENA?

300 zł  za miesiąc, 60 zł za jednorazowe zajęcia.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Przez formularz zapisowy na naszej stronie internetowej - zakładka zapisy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tego kursu skontaktuj się bezpośrednio z prowadzącym zajęcia - Piotrem Krzyczkowskim.

Mail: cardesignwarsaw@gmail.com
Telefon: 601-218-514

DLACZEGO WARTO?

Oto 6 powodów, dla których warto zapisać się na zajęcia z car designu!

2 RAZY W TYGODNIU
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Częsty kontakt z prowadzącym i większa intensywność zajęć gwarantuje lepsze efekty pracy.
MĄDRY DESIGN
W czasie zajęć nauczysz się nie tylko rysować, ale przede wszystkim projektować samochody, tak aby design był nie tylko piękny, ale i funkcjonalny.
LOKALIZACJA
Pracownia mieści się blisko centrum Warszawy. Z Dworca Centralnego dotrzesz w 15 min, z Metra Politechnika w 10 min.
PROWADZĄCY
Projektowania samochodów nauczysz się od osoby, która nie tylko umie rysować, ale posiada też wykształcenie kierunkowe i działa w branży.
SZYBKIE POSTĘPY
Doświadczenie prowadzącego w nauczaniu rysunku oraz projektowania zapewni Ci odpowiednio przekazaną wiedzę i szybką obserwację własnych postępów.
PROMOCYJNA CENA
Dla pierwszych uczestników naszego nowego projektu oferujemy wyjątkowo niską cenę za profesjonalne zajęcia 2 razy w tygodniu.
car design
car design
car design
car design
car design