Cennik kursów i szkoleń

NINIEJSZY CENNIK DOTYCZY SZKOLEŃ W FORMIE KURSÓW REGULARNYCH

W ROKU 2018/2019

Rok w Creativity trwa 10 miesięcy (od września do czerwca) i podzielony jest na 5 sezonów. Każdy sezon trwa 7 tygodni.

Poniższe opłaty za szkolenie dotyczą 1 sezonu, czyli zajęć 1 raz w tygodniu (po 3 lub 4h) przez 7 tygodni i uprawniają do:

 • uczestnictwa w szkoleniu w kameralnej grupie
 • otrzymania materiałów dydaktycznych
 • korzystania z zajęć odrobieniowych i dodatkowych
 • korzystania z pracowni w godzinach jej otwarcia
 • dołączenia do grupy kursantów Creativity na Facebooku,
  na której przekazywane są dodatkowe materiały i korekty

CENNIK

490 zł - kurs przygotowawczy, rysunek odręczny i architektura, rysunek do gier i filmów dla młodzieży
560 zł - concept art, digital painting, zbrush

ZNIŻKI

Kursantom przysługują zniżki przy większej ilości szkoleń, a także zniżki rodzinne (honorujemy kartę dużej rodziny):

 • 25% - 2 szkolenia w Creativity
 • 40% - 3 szkolenia w Creativity
 • 50% - 4 i więcej szkoleń w Creativity
 • 20% - Creativity + Domin
 • 25% - Creativity + Kontrastownia
 • 25% - zniżka rodzinna
 • 35% - karta dużej rodziny

Zniżki nie łączą się. Zniżki za liczbę szkoleń dotyczą 1 osoby, która równolegle, tj. W TYM SAMYM SEZONIE uczęszcza na kilka szkoleń. Zniżki pomiędzy pracownią Creativity a pracowniami Kontrastownia oraz Domin dotyczą jednej osoby, która równolegle, tj. w tym samym czasie, korzysta ze szkoleń oferowanych przez powyższe pracownie.

CENNIK I PŁATNOŚCI - INFORMACJE

KIEDY DOKONAĆ OPŁATY?

Płatność za szkolenie stanowi rezerwację miejsca i powinna być uregulowana po otrzymaniu potwierdzenia zapisu, przed pierwszymi zajęciami lub w terminie wskazanym w mailu (chyba że na indywidualną prośbę ustalono inaczej). W przypadku rozłożenia płatności na raty pierwsza z nich również powinna zostać uregulowana w tym terminie.

JAK DOKONAĆ OPŁATY?

Opłaty można dokonać poprzez przelew ma konto bankowe wskazane w mailu zapisowym lub gotówką w siedzibie Creativity - tylko na indywidualną prośbę.

W przypadku dokonywania opłaty za pomocą przelewu bankowego w tytule należy podać: imię i nazwisko uczestnika, kod sezonu, kody i liczbę szkoleń oraz, jeśli dotyczy, numer raty. W przypadku faktury należy wpisać wyłącznie nr faktury.

PŁATNOŚĆ RATALNA

Kursant może poprosić o płatność ratalną. Prośbę należy zgłosić w formularzu zapisowym lub mailowo na adres info@creativity.pl.

Możliwe są 2 lub 3 raty. Przy 2 ratach - pierwsza rata przed pierwszymi zajęciami, druga rata przed końcem szkolenia. Przy 3 ratach - pierwsza rata przed pierwszymi zajęciami, druga rata po trzech tygodniach, trzecia rata przed końcem szkolenia. Kwota rat powinna być równa. Możliwa jest indywidualna negocjacja rat.

FAKTURY VAT

Wystawiamy faktury na prośbę kontrahenta. Prośba o otrzymanie faktury wraz z danymi niezbędnymi do jej wystawienia powinna zostać zgłoszona przed dokonaniem wpłaty, w formularzu zapisowym lub w odpowiedzi na maila zapisowego. Przy płatności w tytule przelewu oprócz standardowych danych należy wpisać nr faktury.

WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU

Na szkolenia z digital paintingu oraz zbrusha można wypożyczyć tablet graficzny. Koszt jego rezerwacji i wypożyczenia na czas zajęć wynosi
50 zł za cały sezon.