Kursy wakacyjne

RYSUNEK, DIGITAL PAINTING, CONCEPT ART I INNE
UWAGA - JESTEŚ NA STAREJ WERSJI STRONY,
INFORMACJI O KURSACH 2019/2020 SZUKAJ TU

Wakacyjne kursy Rysunku Odręcznego, Digital Painting, Concept Art, ZBrush, Grafiki Komputerowej i Anatomii w Creativity.

Zawsze marzyłeś aby móc przelać na papier swoje pomysły? Chcesz pracować przy grach lub filmach i tworzyć dla światowych marek? Dostać się na wymarzone studia artystyczne lub architektoniczne? Zmienić prace? Zyskać nowe kwalifikacje i umiejętności? A może umiesz już rysować, ale szukasz osób, które swoim doświadczeniem pomogą Ci się rozwinąć? W naszej szerokiej ofercie kursów wakacyjnych rysunku i grafiki komputerowej, na pewno znajdziesz taki, który zaspokoi Twoje potrzeby.

NAUKA RYSUNKU - DLA KOGO?

Oferta wakacyjnych kursów rysunku dostosowana jest do osób z różnych grup wiekowych. Jak również o różnym stopniu zaawansowania. Jesteś zupełnie początkujący? Nigdy wcześniej nie trzymałeś ołówka w ręce tak na poważnie. Czy jesteś profesjonalnym rysownikiem lub grafikiem? Dlatego chcesz podnieść jeszcze swe umiejętności.
W każdym z tych przypadków - zdecydowanie dobrze trafiłeś 🙂
Większość kursów przeznaczona jest dla dorosłych, studentów i młodzieży 15+. Tymczasem młodszym artystom, w wieku 11-15 lat, dedykowaliśmy specjalnie unikalny kurs "rysunek do gier i filmów dla młodzieży". Poznasz na nim podstawy rysunku przy ciekawych i kreatywnych tematach.

• CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? •

Zobacz czego nauczysz się w te wakacje.

Możesz wybrać pomiędzy kursami wakacyjnymi rysunku, grafiki komputerowej i modelowania 3D.  Oferta jest na prawdę szeroka i elastyczna. Dostosujesz ją idealnie do swoich potrzeb. Dopiero zaczynasz, jesteś samoukiem lub chcesz uporządkować swoją wiedzę? W takim razie kurs przygotowawczy jest dla Ciebie. Na nim nauczysz się podstaw rysunku i perspektywy. Uzupełnisz też swoje braki i wzmocnisz fundamenty dobrego warsztatu.
Jeśli podstawy masz już za sobą możesz udać się na bardziej zaawansowane kursy. Concept Art to projektowanie fantastycznych postaci oraz światów. Na zajęciach zaprojektujesz wysokich, kosmicznych arystokratów lub obślizgłe, pokraczne bestie. Wzniesiesz potężne, średniowieczne zamki i małe bazy międzyplanetarne. Wszystko to tak aby inne osoby mogły odczytać i zrealizować Twój pomysł. Niezależnie od tego czy będzie to gra, czy film.

Na wakacyjnym kursie Digital Painting natomiast poznasz podstawy i zaawansowane tricki obsługi programu Photoshop. Zobaczysz jak operować tabletem graficznym i cyfrowymi pędzlami. Następnie dowiesz się jak używać światła i kolorów. Tak aby Twoje obrazy były klimatyczne i wciągające. Co więcej, nauczysz się komponować kompozycję swoich ilustracji. Zaprojektujesz postaci i światy do gier i filmów. A przede wszystkim poznasz proces tworzenia profesjonalnych konceptów. Takich, jakie nasi prowadzący stworzyli dla Universal Pictures. Zobaczysz jak wykorzystywać zdjęcia i rendery 3D.

Na naszych zajęciach zdobędziesz nie tylko solidny warsztat. Poznasz również podstawy procesu projektowego. Przetestujesz sposoby na generowanie pomysłów i wspomaganie kreatywności. Nauczysz się zasad dobrego designu i kompozycji.

• JAK? GDZIE? KIEDY? •

Dowiedz się gdzie i kiedy odbywają się kursy.

Wakacyjne kursy rysunku prowadzimy od ostatniego tygodnia czerwca, następnie przez cały lipiec i część sierpnia. Zajęcia odbywają się w trzech trybach - porannym, wieczornym oraz weekendowym. Kursy poranne są idealne jeśli jesteś w wieku szkolnym lub studenckim i cieszysz się wakacjami. Ranek spędzisz kreatywnie, a później korzystasz ze słońca lub atrakcji Warszawy. Kursy wieczorne zostały stworzone z myślą o tych, którym praca uniemożliwia poranną naukę. Czy też po prostu lubią się wcześniej dobrze wyspać. Kursy poranne i wieczorne odbywają się w tygodniu od poniedziałku do piątku. W weekend z kolei proponujemy Ci intensywne warsztaty tematyczne. Dotyczą one szczegółowo różnych dziedzin. Zajęcia prowadzi zespół młodych ludzi. Z zapałem przekażemy Ci swoją pasję i umiejętności. Ty za to spędzisz czas w miłej, luźnej i kreatywnej atmosferze.

Kusy poranne: poniedziałek - piątek; w godzinach 10.30-15.30 (4h zajęć + 1 godzina GRATIS)
Kursy wieczorne: poniedziałek - piątek; w godzinach 17.00-21.00 (4h zajęć)
Kursy weekendowe: sobota i niedziela; godziny zależne od kursu.

kursy wakacyjne rysunek pracownia artystyczna wystawa

ZAPISY - OD 23 KWIETNIA

kursy wakacyjne rysunek pracownia artystyczna filtrowa

MIEJSCE - FILTROWA 63/42A

kursy wakacyjne rysunek pracownia artystyczna zajęcia

START - 24 CZERWCA 2019

Wszystkie kursy rysunku w wakacje odbywają się w pracowni na ul. Filtrowej 63 lok. 42A w Warszawie. Nasza szkoła znajduje się blisko metra politechnika, centrum i dworca centralnego. Na miejscu, oprócz sal z pięknym widokiem, znajdziesz kuchnię z kawą i herbatą oraz lodówką i kuchenką do dyspozycji kursantów. Natomiast na dole w kamienicy mały sklep spożywczy. W odległości 10 min pieszo od pracowni znajdują się większy sklep i kawiarnie.

• 3 UNIKALNE KORZYŚCI •

Poznaj 3 unikalności, które wyróżniają naszą pracownię.

Jesteśmy siłą trzech pracowni z 25-letnim doświadczeniem.

Niezależnie od wybranej drogi twórczej znajdziesz u nas swoje miejsce, a przekazywaną wiedzę zyskasz w oparciu o programy testowane i ulepszane od lat.

Zdobędziesz profesjonalną wiedzę i umiejętności.

Universal Studios, Netflix, ILM, CD Projekt Red, Platige Image i 11 bit studios to tylko jedne z marek, dla których pracują nasi absolwenci.

Zyskasz okazję do pracy przy realnych projektach.

Kursanci Creativity z pomocą naszych prowadzących stworzyli pełną oprawę graficzną do wydanej, międzynarodowej  gry planszowo-scenariuszowej RPG.

• KURSY WAKACYJNE •
RYSUNEK I GRAFIKA KOMPUTEROWA

Zdecyduj czego się nauczysz.

kursy wakacyjne rysunek architektura ołówek

KURS PRZYGOTOWAWCZY

WSTĘP DO WSZYSTKIEGO - *OBOWIĄZKOWY

Kurs przygotowawczy to obowiązkowy start. Jeśli nie miałeś do tej pory do czynienia z profesjonalną nauką rysunku - zdecydowanie to kurs dla Ciebie. Jesteś samoukiem? Dlatego nigdy nie udało Ci się dobrze poznać i uporządkować podstawowej wiedzy? Może w ogóle nigdy nie rysowałeś? Zainteresowałeś się tym dopiero niedawno i nie wiesz jak zacząć? Zacznij od tego.

Co jeśli umiesz rysować? Uważasz, że kurs przygotowawczy nie jest Ci potrzebny. Nie martw się. Na pewno nie będziemy Cię do niego zmuszać 😉 Zanim jednak przejdziesz dalej przeczytaj dokładnie czego nauczysz się na tym kursie i zastanów czy na pewno dobrze opanowałeś tą wiedzę. Z naszego kursu korzystali profesjonalni graficy, którzy mają na swoim koncie 10 lat doświadczenia w zawodzie. Ponieważ zwyczajnie nie mieli oni wcześniej okazji poznać wiedzy, którą Ci przekażemy. Wiedzą natomiast, że solidne podstawy to trwały fundament.

Jeśli uczyłeś się w innej szkole rysunku (szczególnie architektonicznego) możliwe, że nie potrzebujesz tego kursu. Możesz wtedy przejść dalej. Jeśli uczyłeś się w szkole plastycznej, na uczelni artystycznej lub jesteś samoukiem - zapoznaj się najpierw z programem zajęć. Sprawdź dobrze czy wszystko co tam znajdziesz jest Ci znane. Nadal nie jesteś pewien czy wyniesiesz coś z tych zajęć? Wyślij nam swoje prace mailowo lub umów się z nami w pracowni. Pomożemy i doradzimy.

Masz mniej niż 15 lat? Zobacz kurs rysunku do gier i filmów dla młodzieży. Na nim również nauczysz się podstaw wśród osób w Twoim wieku i tematyki, która Cię interesuje.

DLA KOGO?
  • dla samouków
  • dla osób, które nigdy wcześniej nie rysowały
  • dla profesjonalistów, którym brakuje solidnych podstaw
  • dla absolwentów szkół artystycznych, którzy nie mają ugruntowanej wiedzy o perspektywie i geometrii rysunkowej
  • dla osób w wieku 15+, jeśli jesteś młodszy zobacz kursy rysunku do gier i filmów

Dla wszystkich tych osób jest to kurs obowiązkowy. Dopiero po nim możesz przejść na bardziej zaawansowane kursy odręczne i komputerowe. Wiedza przekazywana na nim jest niezbędna abyś mógł się dalej rozwijać. Jeśli nie jesteś pewien czy ten kurs jest Ci potrzebny - wyślij nam swoje prace na maila lub umów się na przegląd w pracowni. Doradzimy Ci czy powinieneś z niego skorzystać.

PROGRAM

1. PODSTAWY PERSPEKTYWY - perspektywa jedno- i dwuzbiegowa, rybie oko, horyzont podstawy konstrukcji brył

2. PRZECIĘCIA I ODBICIA LUSTRZANE - konstrukcja przecięć brył, konstrukcja odbić lustrzanych i ich praktyczne wykorzystanie w rysunku

3. ŚWIATŁOCIEŃ - konstrukcja światłocienia, cień własny i rzucony na różnych rodzajach brył, małe i duże źródła światła

4. RYSUNEK ZIELENI - rysunek form organicznych roślinnych, rysunek drzewa, wykorzystanie wiedzy o światłocieniu w rysunku form organicznych

5. RYSUNEK POSTACI - podstawy anatomii i rysunku postaci, podstawowe proporcje ludzkie, wzorcowe szkielety, szybkie szkice

6. KOMPOZYCJA - podstawy kompozycji, złoty podział, linie prowadzące, proporcje wykorzystywane w kształtowaniu obrazów

7. PROSTA ARCHITEKTURA - wykorzystanie wiedzy o perspektywie, konstrukcji i światłocieniu z poprzednich zajęć w praktyce

MATERIAŁY

Na zajęcia zabierz ze sobą kartki B2 - 50x70 cm, ołówki - np. B2 i B4, gumkę - najlepiej chlebową. Kup też szkicownik i noś go ze sobą na wszystkie zajęcia.
Jeśli nie posiadasz swoich przyborów możesz zakupić u nas tzw. STARTER, w którym znajduje się też teczka i deska. Informacje o nim znajdziesz w mailu zapisowym.

• 3 MOŻLIWOŚCI •

Dopasuj kurs do siebie - wybierz najwygodniejszą opcję.

KURSY PORANNE

Masz wakacje? Zapisz się na kurs poranny. Produktywnie spędzisz ranek i zyskasz czas wolny w słoneczne popołudnia.

KURSY WIECZORNE

Pracujesz rano? Nie szkodzi. Mamy rozwiązanie dla Ciebie. Zapisz się na kurs wieczorny, a zdążysz porysować po pracy.

INTENSYWNE WEEKENDY

Szukasz intensywnego kursu o wyspecjalizowanej tematyce? Wybierz warsztat, który Cię interesuje i spędź z nami letni weekend.

• GRAFIK KURSÓW WAKACYJNYCH 2019 •

Zapisy ruszają już 23 kwietnia!
NADAL UZUPEŁNIAMY GRAFIK

TYDZIEŃ I - 24.06-28.06.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
KURS PRZYGOTOWAWCZYDIGITAL PAINTING
CONCEPT ART-
RYS. DO GIER I FILMÓW (11-15 LAT)-
WARSZTATY 29.06-30.06.2019
SOBOTANIEDZIELA
10.30-17.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY (SKRÓCONY) - 245 zł/2 dni10.30-17.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY (SKRÓCONY) - 245 zł/2 dni

TYDZIEŃ II - 01.07-05.07.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
KURS PRZYGOTOWAWCZYDIGITAL PAINTING
CONCEPT ART-
RYS. DO GIER I FILMÓW (11-15 LAT)-
WARSZTATY 06.07-07.07.2019
SOBOTANIEDZIELA
10.30-17.00 ANATOMIA - 275 zł/2 dni

17.30-20.30 RYSUNEK MODELA - 70 zł

10.30-17.00 ANATOMIA - 275 zł/2 dni

17.30-20.30 RYSUNEK MODELA - 70 zł

TYDZIEŃ III - 08.07-12.07.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
DIGITAL PAINTINGKURS PRZYGOTOWAWCZY
CONCEPT ARTANATOMIA
RYS. DO GIER I FILMÓW (11-15 LAT)-
WARSZTATY 13.07-14.07.2019
SOBOTANIEDZIELA
10.30-17.00 DIGITAL PAINTING PODSTAWY - 275 zł/2 dni

10.30-17.00 ZAAWANSOWANA PERSPEKTYWA - 275 zł/2 dni

10.30-17.00 DIGITAL PAINTING PODSTAWY - 275 zł/2 dni

10.30-17.00 ZAAWANSOWANA PERSPEKTYWA - 275 zł/2 dni

TYDZIEŃ IV - 15.07-19.07.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
KURS PRZYGOTOWAWCZYCONCEPT ART
DIGITAL PAINTINGRYSUNEK HOBBISTYCZNY
RYS. DO GIER I FILMÓW (11-15 LAT)-
WARSZTATY 20.07-21.07.2019
SOBOTANIEDZIELA
10.30-17.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY (SKRÓCONY) - 245 zł/2 dni10.30-17.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY (SKRÓCONY) - 245 zł/2 dni

TYDZIEŃ V - 22.07-26.07.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
KURS PRZYGOTOWAWCZYDIGITAL PAINTING
CONCEPT ARTANATOMIA
RYS. DO GIER I FILMÓW (11-15 LAT)-
WARSZTATY 27.07-28.07.2019
SOBOTANIEDZIELA
10.30-17.00 CONCEPT ART - 275 zł/2 dni10.30-17.00 CONCEPT ART - 275 zł/2 dni

TYDZIEŃ VI - 29.07-02.08.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
DIGITAL PAINTINGKURS PRZYGOTOWAWCZY
CONCEPT ARTRYSUNEK HOBBISTYCZNY
RYS. DO GIER I FILMÓW (11-15 LAT)-
WARSZTATY 03.08-04.08.2019
SOBOTANIEDZIELA
10.30-17.00 DIGITAL PAINTING PODSTAWY - 275 zł/2 dni10.30-17.00 DIGITAL PAINTING PODSTAWY - 275 zł/2 dni

TYDZIEŃ VII - 05.08-09.08.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
KURS PRZYGOTOWAWCZYCONCEPT ART
DIGITAL PAINTINGANATOMIA
RYS. DO GIER I FILMÓW (11-15 LAT)-
WARSZTATY 10.08-11.08.2019
SOBOTANIEDZIELA
10.30-17.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY (SKRÓCONY) - 245 zł/2 dni10.30-17.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY (SKRÓCONY) - 245 zł/2 dni

TYDZIEŃ VIII - 12.08-16.08.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
KURS PRZYGOTOWAWCZYDIGITAL PAINTING
CONCEPT ART-
--
WARSZTATY 17.08-18.08.2019
SOBOTANIEDZIELA
--

TYDZIEŃ IX - 19.08-23.08.2019

KURSY PORANNE 10.30-15.30KURSY WIECZORNE 17.00-21.00
DIGITAL PAINTINGKURS PRZYGOTOWAWCZY
--
--
WARSZTATY 24.08-25.08.2019
SOBOTANIEDZIELA
--

• CENNIK •

Zobacz cennik 1 tygodnia naszych kursów porannych i wieczornych.

1 x KURS PORANNY/WIECZORNY

1 x KURS PORANNY/WIECZORNY

700 zł 395 zł

rodzaje kursów:
◦ KURS PRZYGOTOWAWCZY ◦ RYS. DO GIER I FILMÓW 11-15 LAT ◦
1 tydzień = 5 dni = 20h+
jeśli wybierzesz kurs poranny zyskujesz 5h GRATIS!
dopłata za kolejne kursy: 10%, 15%, 20%, 25%, 35% ceny

1 x KURS PORANNY/WIECZORNY

1 x KURS PORANNY/WIECZORNY

900 zł 455 zł

rodzaje kursów:
◦ DIGITAL PAINTING ◦ CONCEPT ART ◦ ANATOMIA ◦ ZBRUSH ◦
1 tydzień = 5 dni = 20h+
jeśli wybierzesz kurs poranny zyskujesz 5h GRATIS!
dopłata za kolejne kursy: 10%, 15%, 20%, 25%, 35% ceny
DLA SPRAGNIONYCH WIEDZY

• ZNIŻKI •

Chcesz nauczyć się więcej? Zobacz ile zyskasz decydując się na kilka kursów.

kursy wakacyjne rysunek concept art digital painting

WARIANT PODSTAWOWY

2x KURS PORANNY/WIECZORNY

zniżka 10%

2x dowolny kurs PORANNY/WIECZORNY = 40h+
oszczędzasz od 79 zł do 91 zł!
jeśli wybierzesz 2 kursy poranne zyskujesz 10h GRATIS!
wybierz 2 kursy poranne, 2 kursy wieczorne lub mieszaj je ze sobą jak chcesz

PO PROSTU 3 FAJNE TYGODNIE 🙂

3x KURS PORANNY/WIECZORNY

zniżka 15%

3x dowolny kurs PORANNY/WIECZORNY = 60h+
oszczędzasz od 178 zł do 205 zł!
jeśli wybierzesz 3 kursy poranne zyskujesz 15h GRATIS!
wybierz 3 kursy poranne, 3 kursy wieczorne lub mieszaj je ze sobą jak chcesz

CZĘSTO WYBIERANY

4x KURS PORANNY/WIECZORNY

zniżka 20%

4x dowolny kurs PORANNY/WIECZORNY = 80h+
oszczędzasz od 316 zł do 364 zł!
jeśli wybierzesz 4 kursy poranne zyskujesz 20h GRATIS!
wybierz 4 kursy poranne, 4 kursy wieczorne lub mieszaj je ze sobą jak chcesz

ŚWIETNA CENA

5x KURS PORANNY/WIECZORNY

zniżka 25%

5x dowolny kurs PORANNY/WIECZORNY = 100h+
oszczędzasz od 494 zł do 569 zł!
jeśli wybierzesz 5 kursów porannych zyskujesz 25h GRATIS!
wybierz 5 kursów porannych, 5 kursów wieczornych lub mieszaj je ze sobą jak chcesz

KOLEJNE KURSY GRATIS!

6x KURS PORANNY/WIECZORNY

zniżka 30%

6x dowolny kurs PORANNY/WIECZORNY = 120h+
oszczędzasz od 710 zł do 819 zł!
jeśli wybierzesz 6 kursów porannych zyskujesz 30h GRATIS!
wybierz 6 kursów porannych, 6 kursów wieczornych lub mieszaj je ze sobą jak chcesz

PO SZEŚCIU KURSACH

KOLEJNE KURSY

ZA DARMO!

7. i kolejne kursy PORANNE/WIECZORNE = 140h+
oszczędzasz do 3640 zł!!!
przy wyborze tej opcji zyskujesz nawet kolejne 160h GRATIS!
po odbyciu sześciu kursów na kolejne przychodzisz całkiem za darmo - pomyśl ile możesz skorzystać! 🙂

• JESZCZE 8 POWODÓW •

Kolejne 8 powodów, dla których warto zapisać się na kurs rysunku w te wakacje!

MASZ Z CZEGO WYBIERAĆ

W naszej ofercie wakacyjnej znajdziesz różnorodne kursy rysunku odręcznego i malarstwa cyfrowego, a także modelowania przestrzennego 3D.

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Aktywnie, kreatywnie i oryginalnie spędzisz swoje wakacje. Zdobędziesz nowe umiejętności oraz poznasz mnóstwo wspaniałych ludzi.

TWOJE POTRZEBY

Możesz mieszać różne kursy poranne i wieczorne. Dodać weekendy. Wyjechać i wrócić, lub przedłużyć. Układaj grafik jak tylko chcesz.

KREATYWNE OTOCZENIE

Pracownia na Filtrowej to miejsce, gdzie spotkasz rysowników, grafików komputerowych, artystów i architektów by wspólnie tworzyć.

SZYBKIE POSTĘPY

1 tydzień kursu to materiał równy sezonowi zajęć. Jednak postępy, które osiągniesz przy codziennym rysowaniu są szybsze.

BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Wakacje to doskonała okazja byś przetestował naszą ofertę. Sprawdzisz czy nasze kursy rysunku przypadną Ci do gustu bez dłuższych zobowiązań.

PRACOWNIA

W naszej pracowni, w luźnej atmosferze, spędzisz miło czas. W kuchni napijesz się kawy i zjesz w miłym towarzystwie.

SZYBKO DOJEDZIESZ

Pracownia mieści się blisko centrum Warszawy. Z Dworca Centralnego dotrzesz tu w 15 min, a z Metra Politechnika w niecałe 10 min.

creativity studio grafiki cyfrowej szkoła rysunku

[su_spoiler title="JAK SIĘ ZAPISAĆ?" open="no" style="defaut" icon="plus" anchor="" class=""]

Przez formularz zapisowy na naszej stronie internetowej - zakładka zapisy.

ZAPISY NA KURSY WAKACYJNE RUSZAJĄ 19 MAJA 2018

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszych kursów napisz mail: info@creativity.pl lub zadzwoń: 603-21-26-30 (Martyna Bylinka)

[/su_spoiler]