Studio Grafiki Cyfrowej 2D i 3D

CREATIVITY

Studio grafiki Creativity powstało w środowisku architektów, którzy na swojej drodze obrali inną ścieżkę twórczą. Zdecydowaliśmy się porzucić nasz zawód, czasem i studia. Chcieliśmy bowiem swoją kreatywność wyrazić w pełni. Nieskrępowaną przez szumne idee, utarte standardy czy jałowe przepisy. Dlatego właśnie nasze umiejętności projektowe postanowiliśmy wykorzystać gdzie indziej. Rozeszliśmy się do studiów grafiki lub gier komputerowych. Zaczęliśmy tworzyć koncepty do filmów, wizualizacje, modele i animacje. W ciągu lat wokół warszawskiego Wydziału Architektury wyrosło niemało takich twórców. Wielu z nich pracuje dzisiaj dla światowych marek przemysłu gier komputerowych, filmów i reklam. W końcu zdecydowaliśmy się połączyć siły. Stworzyliśmy więc studio grafiki, które takich artystów weźmie pod swoje skrzydła. Gdzie będą mogli swobodnie rozwijać się i dzielić wiedzą, doświadczeniem oraz motywacją. Dla Ciebie również mamy tutaj miejsce 🙂

CREATIVITY działa pod obecną nazwą od 2015 roku. Choć nasza historia sięga dużo dalej. Pracownia zrzesza ze sobą rysowników, koncept artystów i grafików komputerowych. Gromadzimy ludzi, dla których tworzenie jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Którzy nie wyobrażają sobie szczęśliwej egzystencji bez kreacji i rysunku - niezależnie od ich postaci. Co więcej, pragną dzielić się z Tobą swoimi umiejętnościami i zarazić pasją oraz motywacją do pracy. Na co dzień realizujemy zlecenia i projekty z zakresu rysunku oraz grafiki komputerowej. Działamy zarówno wewnątrz Creativity, jak i prywatnie. Przede wszystkim jednak, prowadzimy szereg szkoleń dla początkujących i doświadczonych twórców. Misją Creativity jest przekazanie również Tobie zamiłowania do rysunku oraz nauczenie kolejnych pokoleń artystów jak być kreatywnym, ale i skutecznym twórcą.

• 3 UNIKALNE CECHY •

Poznaj 3 unikalne korzyści, które wyróżniają naszą pracownię.

Jesteśmy siłą trzech pracowni.
25-lat doświadczenia!

Wiedzę, którą zyskasz, oparliśmy o programy testowane i ulepszane od lat. Niezależnie od wybranej drogi artystycznej znajdziesz u nas swoje miejsce.

Zdobędziesz profesjonalną wiedzę i umiejętności.

Universal Studios, Netflix, ILM, CD Projekt Red, Platige Image i 11 bit studios to światowe marki, dla których pracują nasi absolwenci.

Zyskasz okazję do pracy przy realnych projektach.

Kursanci Creativity, z pomocą swoich prowadzących, stworzyli całą oprawę graficzną do wydanej, międzynarodowej  gry planszowo-scenariuszowej RPG.

• KURSY DIGITAL PAINTING PROWADZIMY OD 2012 ROKU •

To najdłużej ze wszystkich takich szkoleń w Polsce.

Według nas nie każdy profesjonalista jest też świetnym pedagogiem. Dlatego prowadzący, których wybraliśmy dla Ciebie, zostali starannie wyselekcjonowani pod tym kątem. Umiejętności oraz chęć przekazania wiedzy są dla nas kluczowe. Dodatkowo jako kursant nieustannie potrzebujesz nowej i świeżej wiedzy. Uczestniczymy więc w międzynarodowych warsztatach i szkoleniach by dostarczyć Ci wszelkich nowinek z branży. Uczestniczymy również w targach edukacyjnych i fantastyki. Na przykład w festiwalu Pyrkon. Gromadzimy materiały z całego świata. Nieustannie rozwijamy bogatą bazę książek i wideotutoriali oraz materiałów własnych. Dostępną dla wszystkich naszych instruktorów podczas przygotowywania kolejnych szkoleń.

STUDIO GRAFIKI CREATIVITY NA PYRKONIE 2018

studio grafiki creativity pyrkon pokaz digital painting
studio grafiki creativity pyrkon
studio grafiki creativity pyrkon pokaz zbrush

• W CZYM SIĘ SPECJALIZUJEMY? •

Grafika komputerowa w połączeniu z potężnym warsztatem odręcznym to nasza domena.

Studio grafiki Creativity specjalizuje się w szeroko pojętym designie 2D oraz 3D. Jesteśmy biegli zarówno w technikach komputerowych, jak i tradycyjnych. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu projektowania konceptów do gier komputerowych, animacji oraz filmów. Wykonujemy ilustracje, storyboardy, różnego rodzaju grafiki 2D - rastrowe i wektorowe. W naszej ofercie są też grafiki reklamowe, modele 3D, wizualizacje architektury i wnętrz. Posiadamy silne podstawy rysunku i malarstwa odręcznego w wielu technikach. Dzięki temu zakres naszych umiejętności i usług jest bardzo zróżnicowany. Mamy cenione w branży wykształcenie architektoniczne lub artystyczne. Zatem nasze projekty są zawsze dogłębnie przemyślane - nie tylko pod względem artystycznym, ale również merytorycznym.

RYS. ODRĘCZNY
- ILUSTRACJE
PROJ. ODRĘCZNE
- CONCEPT ART
DIGITAL PAINTING
- ILUSTRACJE
DIGITAL PAINTING
- CONCEPT ART
ZBRUSH
- MODELE 3D
MULTITECHNIKA
- ZAMÓWIENIA

• TALENT NIE ISTNIEJE •

Liczą się tylko Twoje chęci i umiejętności, których Ciebie nauczymy.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką paletę szkoleń. Możesz wybrać kursy regularne i szkolić się raz lub kilka razy w tygodniu. Ponadto możesz skorzystać z kursów sezonowych i warsztatów. Przy tworzeniu programu zajęć naszej pracowni graficznej współpracujemy z firmami takimi jak Pracownia Rysunku DOMIN oraz Kontrastownia. Dzięki temu nasze szkolenia oparte są nie tylko o własne doświadczenia pedagogiczne. Powstają na bazie wiedzy i doświadczenia, setek nauczycieli, zbieranych przez lata. Dlatego niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania i wybranego rejonu sztuki, znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ścieżkę edukacyjną. Naszą główną siedzibą jest Warszawa. Współpracujemy jednak z osobami z innych miast Polski i oferujemy szkolenia wyjazdowe.

Indywidualnie podchodzimy do kursantów.

Twoje potrzeby i kierunek, w którym chcesz się rozwijać są na pierwszym miejscu. Pomożemy Ci w doborze zajęć. Wykonamy indywidualne korekty prac własnych. Poinstruujemy w czasie kursów. Ponadto doradzimy w doborze ścieżki zawodowej. W końcu pomożemy Ci stworzyć profesjonalne portfolio. Jeśli tylko pozwolisz nam sobie pomóc, do domu wrócisz usatysfakcjonowany zdobyciem nowej wiedzy i świadomością własnych błędów.

Dzięki przyjaznej i otwartej atmosferze naszej pracowni spędzisz miło czas. Zdobędziesz też nowe umiejętności w tempie szybszym niż przypuszczasz. Niechętnie opuścisz sale pracowni. Ponieważ jesteśmy świeżą, nieustannie rozwijającą się firmą, stale powiększamy nasz zespół. Jako jeden z najlepszych naszych kursantów masz okazję nie tylko zdobyć nową, uporządkowaną wiedzę i umiejętności. Dodatkowo zyskasz okazję by dołączyć do grupy realizującej zlecenia, a z czasem nawet do grona pedagogicznego.

STUDIO GRAFIKI CREATIVITY

• NASZ ZESPÓŁ •

Prowadzący, którzy uczyli u nas począwszy od 2015 roku: inż. arch. Martyna Bylinka (właściciel), inż. arch. Michał Sztuka, Barbara Gołębiewska, Weronika Król, inż. arch. Marcin Koszalski, Matylda Gurne, Jakub Bąbik, Jakub Szewczyk, Przemysław Pulit, Kacper Molewski, Justyna Buczkowska, Monika Popkiewicz, Marlena Sztamborska, Michał Dziubicki, Mateusz Pura, Maria Mrugalska, Dominika Wąsik.

studio grafiki
studio grafiki
studio grafiki
studio grafiki
studio grafiki
studio grafiki
studio grafiki
studio grafiki
studio grafiki
studio grafiki