Kursanci

Na tej stronie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz jako nasz kursant: grafik kursów, przerw świątecznych i zajęć dodatkowych, zapisy na konsultacje oraz review portfolio, czy też korekty online.

TERMINARZ ROKU 2019/2020

Poniżej znajdziesz aktualny terminarz. Zaglądaj na niego regularnie – sukcesywnie, w trakcie roku, pojawią się tu nowe informacje.

SEZON 1: 27 września 2019 – 10 listopada 2019

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

27.09 - 10.11

ROZPISKA SEZONU 1

rozkład zajęć, święta i przerwy w ciągu sezonu

GRUPY PONIEDZIAŁKOWE

30 września – pierwsze zajęcia
7 października – drugie zajęcia
14 października – trzecie zajęcia
21 października – czwarte zajęcia
28 października – piąte zajęcia
4 listopada – szóste zajęcia

GRUPY WTORKOWE

1 października – pierwsze zajęcia
8 października – drugie zajęcia
15 października – trzecie zajęcia
22 października – czwarte zajęcia
29 października – piąte zajęcia
5 listopada – szóste zajęcia

GRUPY ŚRODOWE

2 października – pierwsze zajęcia
9 października – drugie zajęcia
16 października – trzecie zajęcia
23 października – czwarte zajęcia
30 października – piąte zajęcia
6 listopada – szóste zajęcia

GRUPY CZWARTKOWE

3 października – pierwsze zajęcia
10 października – drugie zajęcia
17 października – trzecie zajęcia
24 października – czwarte zajęcia
31 października – piąte zajęcia
7 listopada – szóste zajęcia

GRUPY PIĄTKOWE

27 września – pierwsze zajęcia
4 października – drugie zajęcia
11 października – trzecie zajęcia
18 października – czwarte zajęcia
25 października – piąte zajęcia
8 listopada – szóste zajęcia

GRUPY SOBOTNIE

28 września – pierwsze zajęcia
5 października – drugie zajęcia
12 października – trzecie zajęcia
19 października – czwarte zajęcia
26 października – piąte zajęcia
9 listopada – szóste zajęcia

GRUPY NIEDZIELNE

29 września – pierwsze zajęcia
6 października – drugie zajęcia
13 października – trzecie zajęcia
20 października – czwarte zajęcia
27 października – piąte zajęcia
10 listopada – szóste zajęcia

DNI WOLNE - pracownia zamknięta

1 listopada 2019 – 3 listopada 2019

SEZON 2: 12 listopada 2019 – 23 grudnia 2019

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

12.11 - 23.12

ROZPISKA SEZONU 2

rozkład zajęć, święta i przerwy w ciągu sezonu

GRUPY PONIEDZIAŁKOWE

18 listopada – pierwsze zajęcia
25 listopada – drugie zajęcia
02 grudnia – trzecie zajęcia
09 grudnia – czwarte zajęcia
16 grudnia – piąte zajęcia
23 grudnia – szóste zajęcia

GRUPY WTORKOWE

12 listopada – pierwsze zajęcia
19 listopada – drugie zajęcia
26 listopada – trzecie zajęcia
03 grudnia – czwarte zajęcia
10 grudnia – piąte zajęcia
17 grudnia – szóste zajęcia

GRUPY ŚRODOWE

13 listopada – pierwsze zajęcia
20 listopada – drugie zajęcia
27 listopada – trzecie zajęcia
04 grudnia – czwarte zajęcia
11 grudnia – piąte zajęcia
18 grudnia – szóste zajęcia

GRUPY CZWARTKOWE

14 listopada – pierwsze zajęcia
21 listopada – drugie zajęcia
28 listopada – trzecie zajęcia
05 grudnia – czwarte zajęcia
12 grudnia – piąte zajęcia
19 grudnia – szóste zajęcia

GRUPY PIĄTKOWE

15 listopada – pierwsze zajęcia
22 listopada – drugie zajęcia
29 listopada – trzecie zajęcia
06 grudnia – czwarte zajęcia
13 grudnia – piąte zajęcia
20 grudnia – szóste zajęcia

GRUPY SOBOTNIE

16 listopada – pierwsze zajęcia
23 listopada – drugie zajęcia
30 listopada – trzecie zajęcia
07 grudnia – czwarte zajęcia
14 grudnia – piąte zajęcia
21 grudnia – szóste zajęcia

GRUPY NIEDZIELNE

17 listopada – pierwsze zajęcia
24 listopada – drugie zajęcia
01 grudnia – trzecie zajęcia
08 grudnia – czwarte zajęcia
15 grudnia – piąte zajęcia
22 grudnia – szóste zajęcia

DNI WOLNE - pracownia zamknięta

24 grudnia 2019 – 6 stycznia 2020

możliwe dodatkowe terminy odrobień w tym okresie

SEZON 3: 07 stycznia 2020 – 17 lutego 2020

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

07.01 - 17.02

ROZPISKA SEZONU 3

rozkład zajęć, święta i przerwy w ciągu sezonu

GRUPY PONIEDZIAŁKOWE

13 stycznia – pierwsze zajęcia
20 stycznia – drugie zajęcia
27 stycznia – trzecie zajęcia
03 lutego – czwarte zajęcia
10 lutego – piąte zajęcia
17 lutego – szóste zajęcia

GRUPY WTORKOWE

07 stycznia – pierwsze zajęcia
14 stycznia – drugie zajęcia
21 stycznia – trzecie zajęcia
28 stycznia – czwarte zajęcia
04 lutego – piąte zajęcia
11 lutego – szóste zajęcia

GRUPY ŚRODOWE

08 stycznia – pierwsze zajęcia
15 stycznia – drugie zajęcia
22 stycznia – trzecie zajęcia
29 stycznia – czwarte zajęcia
05 lutego – piąte zajęcia
12 lutego – szóste zajęcia

GRUPY CZWARTKOWE

09 stycznia – pierwsze zajęcia
16 stycznia – drugie zajęcia
23 stycznia – trzecie zajęcia
30 stycznia – czwarte zajęcia
06 lutego – piąte zajęcia
13 lutego – szóste zajęcia

GRUPY PIĄTKOWE

10 stycznia – pierwsze zajęcia
17 stycznia – drugie zajęcia
24 stycznia – trzecie zajęcia
31 stycznia – czwarte zajęcia
07 lutego – piąte zajęcia
14 lutego – szóste zajęcia

GRUPY SOBOTNIE

11 stycznia – pierwsze zajęcia
18 stycznia – drugie zajęcia
25 stycznia – trzecie zajęcia
01 lutego – czwarte zajęcia
08 lutego – piąte zajęcia
15 lutego – szóste zajęcia

GRUPY NIEDZIELNE

12 stycznia – pierwsze zajęcia
19 stycznia – drugie zajęcia
26 stycznia – trzecie zajęcia
02 lutego – czwarte zajęcia
09 lutego – piąte zajęcia
16 lutego – szóste zajęcia

DNI WOLNE - pracownia zamknięta

24 grudnia 2019 – 6 stycznia 2020
18 lutego 2020 – 20 lutego 2020 – tylko zajęcia feriowe

 

SEZON 4: 21 lutego 2020 – 2 kwietnia 2020

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

21.02 - 02.04

ROZPISKA SEZONU 4

rozkład zajęć, święta i przerwy w ciągu sezonu

GRUPY PONIEDZIAŁKOWE

24 lutego – pierwsze zajęcia
02 marca – drugie zajęcia
09 marca – trzecie zajęcia
16 marca – czwarte zajęcia
23 marca – piąte zajęcia
30 marca – szóste zajęcia

GRUPY WTORKOWE

25 lutego – pierwsze zajęcia
03 marca – drugie zajęcia
10 marca – trzecie zajęcia
17 marca – czwarte zajęcia
24 marca – piąte zajęcia
31 marca – szóste zajęcia

GRUPY ŚRODOWE

26 lutego – pierwsze zajęcia
04 marca – drugie zajęcia
11 marca – trzecie zajęcia
18 marca – czwarte zajęcia
25 marca – piąte zajęcia
01 kwietnia – szóste zajęcia

GRUPY CZWARTKOWE

27 lutego – pierwsze zajęcia
05 marca – drugie zajęcia
12 marca – trzecie zajęcia
19 marca – czwarte zajęcia
26 marca – piąte zajęcia
02 kwietnia – szóste zajęcia

GRUPY PIĄTKOWE

21 lutego – pierwsze zajęcia
28 lutego – drugie zajęcia
06 marca – trzecie zajęcia
13 marca – czwarte zajęcia
20 marca – piąte zajęcia
27 marca – szóste zajęcia

GRUPY SOBOTNIE

22 lutego – pierwsze zajęcia
29 lutego – drugie zajęcia
07 marca – trzecie zajęcia
14 marca – czwarte zajęcia
21 marca – piąte zajęcia
28 marca – szóste zajęcia

GRUPY NIEDZIELNE

23 lutego – pierwsze zajęcia
01 marca – drugie zajęcia
08 marca – trzecie zajęcia
15 marca – czwarte zajęcia
22 marca – piąte zajęcia
29 marca – szóste zajęcia

DNI WOLNE - pracownia zamknięta

18 lutego 2020 – 20 lutego 2020 – tylko zajęcia feriowe

 

SEZON 5: 3 kwietnia 2020 – 24 maja 2020

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

03.04 - 24.05

ROZPISKA SEZONU 5

rozkład zajęć, święta i przerwy w ciągu sezonu

GRUPY PONIEDZIAŁKOWE

06 kwietnia – pierwsze zajęcia
20 kwietnia – drugie zajęcia
27 kwietnia – trzecie zajęcia
04 maja – czwarte zajęcia
11 maja – piąte zajęcia
18 maja – szóste zajęcia

GRUPY WTORKOWE

07 kwietnia – pierwsze zajęcia
21 kwietnia – drugie zajęcia
28 kwietnia – trzecie zajęcia
05 maja – czwarte zajęcia
12 maja – piąte zajęcia
19 maja – szóste zajęcia

GRUPY ŚRODOWE

08 kwietnia – pierwsze zajęcia
22 kwietnia – drugie zajęcia
29 kwietnia – trzecie zajęcia
06 maja – czwarte zajęcia
13 maja – piąte zajęcia
20 maja – szóste zajęcia

GRUPY CZWARTKOWE

09 kwietnia – pierwsze zajęcia
23 kwietnia – drugie zajęcia
30 kwietnia – trzecie zajęcia
07 maja – czwarte zajęcia
14 maja – piąte zajęcia
21 maja – szóste zajęcia

GRUPY PIĄTKOWE

03 kwietnia – pierwsze zajęcia
17 kwietnia – drugie zajęcia
24 kwietnia – trzecie zajęcia
08 maja – czwarte zajęcia
15 maja – piąte zajęcia
22 maja – szóste zajęcia

GRUPY SOBOTNIE

04 kwietnia – pierwsze zajęcia
18 kwietnia – drugie zajęcia
25 kwietnia – trzecie zajęcia
09 maja – czwarte zajęcia
16 maja – piąte zajęcia
23 maja – szóste zajęcia

GRUPY NIEDZIELNE

05 kwietnia – pierwsze zajęcia
19 kwietnia – drugie zajęcia
26 kwietnia – trzecie zajęcia
10 maja – czwarte zajęcia
17 maja – piąte zajęcia
24 maja – szóste zajęcia

DNI WOLNE - pracownia zamknięta

10 kwietnia 2020 – 16 kwietnia 2020
01 maja 2020 – 03 maja 2020

 

SEZON 6: 25 maja 2020 – 05 lipca 2020

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

25.05 - 05.07

ROZPISKA SEZONU 6

rozkład zajęć, święta i przerwy w ciągu sezonu

GRUPY PONIEDZIAŁKOWE

25 maja – pierwsze zajęcia
01 czerwca – drugie zajęcia
08 czerwca – trzecie zajęcia
15 czerwca – czwarte zajęcia
22 czerwca – piąte zajęcia
29 czerwca – szóste zajęcia

GRUPY WTORKOWE

26 maja – pierwsze zajęcia
02 czerwca – drugie zajęcia
09 czerwca – trzecie zajęcia
16 czerwca – czwarte zajęcia
23 czerwca – piąte zajęcia
30 czerwca – szóste zajęcia

GRUPY ŚRODOWE

27 maja – pierwsze zajęcia
03 czerwca – drugie zajęcia
10 czerwca – trzecie zajęcia
17 czerwca – czwarte zajęcia
24 czerwca – piąte zajęcia
01 lipca – szóste zajęcia

GRUPY CZWARTKOWE

28 maja – pierwsze zajęcia
04 czerwca – drugie zajęcia
11 czerwca – trzecie zajęcia
18 czerwca – czwarte zajęcia
25 czerwca – piąte zajęcia
02 lipca – szóste zajęcia

GRUPY PIĄTKOWE

29 maja – pierwsze zajęcia
05 czerwca – drugie zajęcia
12 czerwca – trzecie zajęcia
19 czerwca – czwarte zajęcia
26 czerwca – piąte zajęcia
03 lipca – szóste zajęcia

GRUPY SOBOTNIE

30 maja – pierwsze zajęcia
06 czerwca – drugie zajęcia
13 czerwca – trzecie zajęcia
20 czerwca – czwarte zajęcia
27 czerwca – piąte zajęcia
04 lipca – szóste zajęcia

GRUPY NIEDZIELNE

31 maja – pierwsze zajęcia
07 czerwca – drugie zajęcia
14 czerwca – trzecie zajęcia
21 czerwca – czwarte zajęcia
28 czerwca – piąte zajęcia
05 lipca – szóste zajęcia

DNI WOLNE - pracownia zamknięta

01 maja 2020 – 03 maja 2020

 

KURSY WAKACYJNE: start 29 czerwca 2020

Sklepik artystyczny

dla Ciebie na zajęcia

ZAMÓW ZESTAW STARTER

Zestaw możesz zakupić w pracowni, jednak jeśli chciesz mieć pewność, że go nie zabraknie, zarezerwuj go wcześniej mailowo pisząc na adres: pracownia@creativity.pl

ZESTAW STARTER – 100 zł

Zestaw przygotowany, by uzupełnić podstawowe przybory rysunkowe, które otrzymują nasi kursanci. Znajdziesz w nim wszystko czego potrzeba, a jego cena jest niższa niż w sklepach stacjonarnych.

teczka B2 50x70cm, rysownica B2 50x70cm, 12 arkuszy brystolu B2 50x70cm, cienkopisy 0.2, 0.4, 0.8, długopis, 4 klipsy do papieru, szkicownik A5

MATERIAŁY PLASTYCZNE I INNE

rysownica B2 50x70cm – 25 zł

szkicownik A5 – 18 zł

pendrive CREATIVITY 8GB – 20 zł

torba CREATIVITY – 15 zł

długopis CREATIVITY – 5 zł

Review portfolio

zapisz się na konsultację

W kalendarzu znajdziesz najbliższe terminy review portfolio. Odbywają się one w różnych dniach i godzinach.  Regularnie sprawdzaj dostępne terminy i zarezerwuj któryś dla siebie.

DLA KOGO?   opcja optimum, unique oraz pakiety kilku kursów

ILE TRWA?   spotkanie trwa około pół godziny

JAK ZAREZERWOWAĆ?   wybierz termin, godzinę i podaj swoje dane kontaktowe. Na maila otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?   na spotkanie weź swoje prace: odręczne, wydrukowane lub też pendrive. Zastanów się też nad swoim celem. Jeśli chcesz dostać się na konkretną uczelnię – sprawdź wymogi rekrutacyjne. Jeśli chcesz szukać pracy w zawodzie – zastanów się co kręci Cię najbardziej.

Czerwiec 2020
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Korekta online

wyślij nam pracę

W trosce o Twoją wygodę, wprowadziliśmy możliwość korekt online. Każda korekta to obfite wyjaśnienie błędów, wraz z „podmalówką” i pokazaniem jak je naprawić.

DLA KOGO?   opcja unique oraz pakiety kilku kursów

KIEDY DOSTANĘ ODPOWIEDŹ?   w ciągu 3 dni

JAK DOSTAĆ KOREKTĘ?   na adres mailowy korekta@creativity.pl prześlij nam swoją pracę, podaj imię i nazwisko oraz kursy, na które uczęszczasz. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, również zawrzyj je w mailu.

NA CO UWAŻAĆ?   postaraj się aby Twój mail nie ważył za dużo. Większe pliki .psd lub skany kilku prac lepiej udostępnij nam poprzez google drive lub inny serwer plików.

Tygodniowy grafik zajęć

SEZON 6 2019/2020

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Dominika Sikora
SALA 1
17.00-21.00 CHC (kontynuacja)

PROJEKTOWANIE POSTACI

Matylda Gurne
SALA 0
WTOREK
17.00-21.00 WBC (kontynuacja)

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Jakub Bąbik
SALA 0
17.00-21.00 AAD

ANATOMIA
ZWIERZĘCA

Matylda Gurne
SALA 2
17.00-21.00 ZBR (sezon 2)

MODELOWANIE
ZBRUSH 3D

Marcin Koszalski
SALA 1
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

-
SALA
ŚRODA
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 VMC

POJAZDY I MECHANIZMY

Martyna Bylinka
SALA 1
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 1
CZWARTEK
17.00-21.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 DIL (kontynuacja)

ILUSTRACJA
CYFROWA

Damian Świderski
SALA 1
17.00-21.00 DRW

RYSUNEK
ODRĘCZNY

Michał Dziubicki
SALA 2
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

-
SALA
PIĄTEK
SOBOTA
10.00-14.00 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Martyna Bylinka
SALA 0
10.00-14.00 VMC

POJAZDY I MECHANIZMY

Kacper Molewski
SALA 1
11.00-14.00 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

-
SALA
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Damian Świderski
SALA 0
14.30-18.30 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Kacper Molewski
SALA 1
NIEDZIELA
10.00-14.00 DRW

RYSUNEK
ODRĘCZNY

Hubert Natorff
SALA 0
10.00-14.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

-
SALA
10.00-14.00 ZBR (nowa grupa)

MODELOWANIE
ZBRUSH 3D

Marcin Koszalski
SALA 1
10.00-14.00

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2
14.30-18.30 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Jan Stusio
SALA 2
14.30-18.30 DIL

ILUSTRACJA CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
14.30-18.30 BLN (sezon 2)

MODELOWANIE
BLENDER 3D

Michał Zawół
SALA 0
14.30-18.30 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Mateusz Pura
SALA

Tygodniowy grafik zajęć

SEZON 5 2019/2020

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 DIL (kontynuacja)

ILUSTRACJA CYFROWA

Dominika Sikora
SALA 1
17.00-21.00 CHC

PROJEKTOWANIE POSTACI

Matylda Gurne
SALA 0
WTOREK
17.00-21.00 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Jakub Bąbik
SALA 0
17.00-21.00 HAD

ANATOMIA
LUDZKA

Matylda Gurne
SALA 2
17.00-21.00 ZBR

MODELOWANIE
ZBRUSH 3D

Marcin Koszalski
SALA 1
ŚRODA
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 CHC (kontynuacja)

PROJEKTOWANIE POSTACI

Martyna Bylinka
SALA 1
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 1
CZWARTEK
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 DIL

ILUSTRACJA
CYFROWA

Damian Świderski
SALA 1
17.00-21.00 DRW

RYSUNEK
ODRĘCZNY

Michał Dziubicki
SALA 2
PIĄTEK
SOBOTA
10.00-14.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Martyna Bylinka
SALA 0
10.00-14.00 CHC (kontynuacja)

PROJEKTOWANIE
POSTACI

Kacper Molewski
SALA 1
10.30-13.30 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
14.30-18.30 DIL (kontynuacja)

ILUSTRACJA
CYFROWA

Damian Świderski
SALA 0
14.30-18.30 PRC

PROJEKTOWANIE
PRZEDMIOTÓW

Kacper Molewski
SALA 1
NIEDZIELA
10.00-14.00 DRW

RYSUNEK
ODRĘCZNY

Hubert Natorff
SALA 0
10.00-14.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 2
14.30-18.30 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Jan Stusio
SALA 2
14.30-18.30 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Jakub Bąbik
SALA 1
14.30-18.30 BLN

MODELOWANIE
BLENDER 3D

Michał Zawół
SALA 0
14.30-18.30

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2

Tygodniowy grafik zajęć

SEZON 4 2019/2020

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Patrycja Kuśmierczyk
SALA 2
17.00-21.00 DIL

ILUSTRACJA CYFROWA

Dominika Sikora
SALA 1
17.00-21.00 AAD

ANATOMIA
ZWIERZĘCA

Matylda Gurne
SALA 0
WTOREK
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 2
17.00-21.00 PRC

PROJEKTOWANIE
PRZEDMIOTÓW

Jakub Bąbik
SALA 0
ŚRODA
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 CHC

PROJEKTOWANIE POSTACI

Martyna Bylinka
SALA 1
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 1
CZWARTEK
17.00-21.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Michał Dziubicki
SALA 0
17.00-21.00 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Damian Świderski
SALA 1
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Mateusz Pura
SALA 2
PIĄTEK
10.00-14.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Michał Dziubicki
SALA 0
10.00-14.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Michał Dziubicki
SALA 0
SOBOTA
10.00-14.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Hubert Natorff
SALA 0
10.00-14.00 CHC

PROJEKTOWANIE
POSTACI

Kacper Molewski
SALA 1
10.30-13.30 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
14.30-18.30 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Hubert Natorff
SALA 2
14.30-18.30 DIL

ILUSTRACJA
CYFROWA

Damian Świderski
SALA 0
14.30-18.30 DIL (kontynuacja)

ILUSTRACJA
CYFROWA

Kacper Molewski
SALA 1
NIEDZIELA
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 2
10.00-14.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Hubert Natorff
SALA 0
14.30-18.30 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Jan Stusio
SALA 0
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Jakub Bąbik
SALA 1
14.30-18.30

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2

Tygodniowy grafik zajęć

SEZON 3 2019/2020

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Patrycja Kuśmierczyk
SALA 2
17.00-21.00 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Dominika Sikora
SALA 1
WTOREK
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY


SALA
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU


SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA
17.00-21.00 DIL (kontynuacja)

ILUSTRACJA CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
ŚRODA
17.00-21.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Matylda Gurne
SALA 1
17.00-21.00 WBC (kontynuacja)

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Martyna Bylinka
SALA 2
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 2
CZWARTEK
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Michał Dziubicki
SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Damian Świderski
SALA 1
17.00-21.00 DIL

ILUSTRACJA CYFROWA


SALA
PIĄTEK
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Martyna Bylinka
SALA 0
10.00-14.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Martyna Bylinka
SALA 0
SOBOTA
10.00-14.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Monika Popkiewicz
SALA 0
10.00-14.00 PRC

PROJEKTOWANIE
PRZEDMIOTÓW

Kacper Molewski
SALA 1
10.30-13.30 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
14.30-18.30 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA


SALA 2
14.30-18.30 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Damian Świderski
SALA 0
14.30-18.30 DIL

ILUSTRACJA
CYFROWA

Kacper Molewski
SALA 1
NIEDZIELA
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY


SALA
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA


SALA 0
14.30-18.30 BDS

PODSTAWY
DESIGNU


SALA
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA
14.30-18.30 HAD

ANATOMIA
LUDZKA


SALA
14.30-18.30

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2

Tygodniowy grafik zajęć

SEZON 2 2019/2020

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY


SALA
17.00-21.00 HAD

ANATOMIA
LUDZKA

Matylda Gurne
SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA 1
WTOREK
17.00-21.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Michał Dziubicki
SALA 2
17.00-21.00 DIL

ILUSTRACJA CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
ŚRODA
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 CHC - kontynuacja

PROJEKTOWANIE
POSTACI

Matylda Gurne
SALA 1
17.00-21.00 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Martyna Bylinka
SALA 2
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 2
CZWARTEK
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Michał Dziubicki
SALA 0
17.00-21.00 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Damian Świderski
SALA 1
PIĄTEK
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY


SALA
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Martyna Bylinka
SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA 1
SOBOTA
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Monika Popkiewicz
SALA 0
10.00-14.00 WBC - kontynuacja

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Kacper Molewski
SALA 1
10.30-13.30 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
14.30-18.30 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Monika Popkiewicz
SALA 2
14.30-18.30 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Kacper Molewski
SALA 1
14.30-18.30 BDS

PODSTAWY
DESIGNU


SALA
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA
NIEDZIELA
10.00-14.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Jan Stusio
SALA 0
10.00-14.00 BSK - kontynuacja

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 2
14.30-18.30 DIL - kontynuacja

ILUSTRACJA
CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
14.30-18.30 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Jan Stusio
SALA 2
14.30-17.30

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2

Tygodniowy grafik zajęć

SEZON 1 2019/2020

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Matylda Gurne
SALA 0
WTOREK
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Michał Dziubicki
SALA 2
17.00-21.00 COL

KOLOR I
ŚWIATŁO

Jakub Bąbik
SALA 1
ŚRODA
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 CHC

PROJEKTOWANIE
POSTACI

Matylda Gurne
SALA 1
17.00-21.00 PRC

PROJEKTOWANIE
PRZEDMIOTÓW

Martyna Bylinka
SALA 2
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 2
CZWARTEK
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Michał Dziubicki
SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Damian Świderski
SALA 1
PIĄTEK
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Martyna Bylinka
SALA 2
SOBOTA
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Monika Popkiewicz
SALA 0
10.00-14.00 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Kacper Molewski
SALA 1
10.30-13.30 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
14.30-18.30 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Monika Popkiewicz
SALA 0
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Kacper Molewski
SALA 1
NIEDZIELA
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Jan Stusio
SALA 0
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 2
14.30-18.30 DIL

ILUSTRACJA
CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
14.30-17.30

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2