Pracownia artystyczna

Strona główna Pracownia artystyczna

OD WRZEŚNIA 2020 ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE ONLINE

SZKOŁA RYSUNKU I GRAFIKI KOMPUTEROWEJ 2D/3D

Nasza pracownia artystyczna mieści się przy ul. Filtrowej w Warszawie. Zatem tuż obok słynnych Filtrów Lindleya, na pograniczu dzielnic Ochota oraz Śródmieście. Lokalizacja ta jest na tyle blisko centrum, że dojazd do nas jest na prawdę łatwy. Nie stanowi problemu nawet dla osób z innych miast, które dojeżdżają do nas na zajęcia i korzystają z Dworca Centralnego. Pracownia znajduje się jednak w takiej odległości od miejskiego zgiełku, że gwar i hałas tu nie dociera.

Dzielnica uchodzi niewątpliwie za cichą, spokojną i bezpieczną. W okolicy, oprócz Zespołu Stacji Filtrów, mieszczą się również: Najwyższa Izba Kontroli, Ambasady Izraela, Danii i Norwegii, szkoły i uczelnie wyższe – m.in. Politechnika Warszawska oraz Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, ponadto park, z którego chętnie korzystamy latem w czasie plenerów, a także wiele pięknych, zabytkowych kamienic. Podczas gdy na ostatnim piętrze jednej z nich, o numerze 63, znajduje się nasze miejsce spotkań, pracy, nauki i odpoczynku. Tutaj własnie odbywają się wszystkie prowadzone przez nas szkolenia i warsztaty. Z jasnych sal pracowni rysunku roztacza się piękny widok na warszawskie wieżowce, który widzisz powyżej.

ul.Filtrowa 63/42a

02-056 Warszawa

Po wejściu do kamienicy należy skorzystać ze schodów lub windy.
Nasza pracownia rysunku mieści się na 4. piętrze. Po lewej stronie klatki schodowej.

dojazd komunikacją miejską

najbliższe przystanki: NIK, Nowowiejska, Raszyńska, Aleja Wielkopolski, Pomnik Lotnika, GUS
tramwaje: 9, 14, 15
autobusy: 128, 167, 175, 182, 187, 188, 504, 523

Parking samochodowy natomiast usytuowany jest na ulicy przy pracowni.

WYPOSAŻENIE

wszystko czego trzeba

Zajęcia, które prowadzimy, odbywają się najczęściej w grupach do 15 osób. Jednak nasza największa sala jest w stanie pomieścić do około 25 osób – jeśli rozłożone są stanowiska komputerowe. Natomiast 35 osób może pracować przy stanowiskach rysunkowych. Ma to miejsce w przypadku organizacji większych wydarzeń. Dodatkowo sala ta wyposażona jest w rzutnik. Druga sala komputerowa natomiast – w 40-kilku calowy telewizor. We wszystkich salach zajęciowych do dyspozycji uczniów są stoły, deski rysunkowe i głośniki. W Creativity posiadamy ponadto w pełni wyposażoną kuchnię – z lodówką i płytą grzewczą do dyspozycji kursantów. Mamy też drugi, mniejszy kącik z czajnikiem, kawą i herbatą dla naszych gości.