CZYLI ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIA

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także linki do podstron, które powinny Cię zainteresować jeśli pragniesz znaleźć więcej informacji na dany temat. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie, skontaktuj się z nami – na pewno pomożemy!

szkolenia

Masz pytania dotyczące naszych szkoleń – kursów regularnych, sezonowych i warsztatów? Poniżej znajdziesz odpowiedzi.

Dla osób w jakim wieku są Wasze kursy?

Nasze zajęcia przeznaczone są dla młodzieży od 11 roku życia, studentów, a także dorosłych. Każda z tych grup ma spory udział wśród naszych kursantów, a także każda z nich znajdzie ofertę dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

Czy muszę coś umieć aby się do Was zapisać?

Nie, absolutnie nie. Nawet jeśli nigdy nie trzymałeś/łaś ołówka w ręku możesz śmiało zapisać się na zajęcia. Uczymy nie tylko osoby zaawansowane, ale też takie, które chcą się nauczyć zupełnie od zera – niezależnie od wieku.

Jak wyglądają takie szkolenia?

Na każdych zajęciach otrzymujesz przygotowany przez nas temat i materiały. Po wstępie, podczas którego prowadzący wyjaśni zagadnienia i zadania do przerobienia, zaczynasz rysować/malować/projektować. W ciągu całych zajęć prowadzący czuwają nad Twoją pracą – wyjaśniają wątpliwości przy tablicy i indywidualnie. Robią też korekty Twoich prac – zarówno tych wykonanych w trakcie zajęć, jak i prac domowych lub własnych.

Na bardziej zaawansowanych kursach realizujemy też większe tematy, które trwają kilka zajęć lub cały sezon.

Zajęcia mają luźny charakter. W pracowni masz dostęp do kuchni i kącika kawowego. W każdej chwili możesz wyjść, odsapnąć, zjeść i napić się herbaty.

Kiedy, gdzie i co ile odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej pracowni na ul. Filtrowej 63/42a. Zajęcia w trakcie roku odbywają się w tygodniu, przeważnie od godziny 17, a także w weekendy. Możesz zapisać się na jeden kurs – wtedy na zajęcia uczęszczasz 1 raz w tygodniu. Jeśli chcesz pracować bardziej intensywnie – zapisz się na kilka kursów. Możesz też korzystać z dodatkowych zajęć i wykładów tematycznych.

firma i zespół

Masz pytania dotyczące naszej firmy i zespołu? Zastanawiasz się kim jesteśmy i dlaczego działamy w Creativity? Sprawdź odpowiedzi poniżej.

Kim są prowadzący Creativity i czym się zajmują?

Prowadzący Creativity to absolwenci oraz studenci uczelni architektonicznych oraz artystycznych, takich jak Warszawski Wydział Architektury czy też Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, którzy swoją drogę twórczą związali z rysunkiem oraz projektowaniem – w głównej mierze dla branży rozrywkowej: gier, filmów, reklam oraz gier planszowych i karcianych.

Posiadamy zróżnicowane doświadczenie zawodowe i rysunkowe – zarówno pod kątem tematyki, jak i skali. Niektórzy z nas mają na swoim karku produkcje dla wielkich wytwórni filmowych, takich jak Universal Pictures, inni pracują przy grach indie lub realizacji planszówek, a jeszcze inni zaczynają karierę zawodową prywatnymi zleceniami, mając jednak w zanadrzu solidny warsztat. Każdego z nas łączy chęć do przekazania swojej wiedzy i wspólnego budowania miejsca, gdzie twórcy będą mogli rozwijać się zgodnie ze swoimi różnorodnymi potrzebami i zainteresowaniami.

 

Czy realizujecie jakieś projekty i zlecenia?

Tak. Realizujemy zlecenia i projekty – zarówno prywatnie, jak i wewnątrz Creativity. Regularnie współpracujemy z naszą absolwentką, Magdaleną Kusowską (Star Wars, Gra o Tron), przy produkcji koncepcji do filmów, seriali i reklam. Jako Creativity wydaliśmy również pełną oprawę graficzną do gry planszowo-scenariuszowej RPG, wydanej w Polsce oraz USA .

zajęcia

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach? Jak wyglądają i czego potrzebujesz by w nich uczestniczyć? Przeczytaj to:

Co zabrać ze sobą na zajęcia?

W opisie każdego z kursów znajdziesz materiały potrzebne na dane zajęcia. Niezależnie od kursu polecamy również prowadzenie szkicownika/notatnika.

Czy w trakcie zajęć jest przewidziana jakaś przerwa?

Tak, w połowie zajęć przewidziana jest 10-15 minutowa przerwa. Jeśli potrzebujesz jednak wyjść w trakcie, napić się lub odpocząć – nie krępuj się.

pracownia

Interesuje Cię nasza pracownia? Chcesz wiedzieć gdzie jest, jak wygląda i jak wyposażone są sale? Odpowiedzi znajdziesz tutaj:

Gdzie odbywają się szkolenia?

Wszystkie zajęcia odbywają się w naszej pracowni na ul. Filtrowej 63/42a – na ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy przy Filtrach Warszawskich, z pięknym widokiem na wieżowce.

Jak wyposażone są sale?

Każda sala wyposażona jest w krzesła, deski do rysowania dla kursantów oraz wiatraki w czasie lata. W niektórych salach znajdują się też telewizory lub projektor oraz komputery i tablety dla prowadzących.

Jak wyposażona jest pracownia?

W pracowni znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z kuchnią elektryczną, mikrofalówką, lodówką, zmywarką oraz czajnikiem, a także drugi, mniejszy kącik kawowy. Dla kursantów dostępna jest herbata i kawa.

Na parterze kamienicy znajduje się sklep spożywczy.

W lokalu znajdują się trzy łazienki, w tym jedna wyposażona w prysznic. 

 

pozostałe

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pozostałe często pojawiające się pytania:

?

Dołącz do nas w tym roku!

rozwiń swoje kreatywne umiejętności

Zobacz ofertę naszych kursów na rok 2019/2020 i wybierz to co Cię interesuje. Swoją ścieżkę rozwoju możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb.

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE ATRAKCJE

KURSY 2019/2020

FERIE ZIMOWE 2019

SEZON 3 od 19 marca 2018

KURSY FERIE ZIMOWE 2018

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Headline_Widget"][/siteorigin_widget][siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Button_Widget"][/siteorigin_widget] TYDZIEŃ I - 15.01-20.01.2018 11.00 - 15.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY 17.00 - 21.00 ANATOMIA 17.00 - 21.00...

ŚWIĄTECZNY VOUCHER PREZENTOWY

VOUCHER PREZENTOWY ŚWIĄTECZNY BON PODARUNKOWY DO WYKORZYSTANIA DO 31 SIERPNIA 2018   [siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget] Bliska Ci osoba interesuje się rysunkiem lub grafiką komputerową? Chciałaby rozwijać się artystycznie? A...