CZYLI ODPOWIEDZI NA TWOJE PYTANIA

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także linki do podstron, które powinny Cię zainteresować jeśli pragniesz znaleźć więcej informacji na dany temat. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie, skontaktuj się z nami – na pewno pomożemy!

szkolenia

Masz pytania dotyczące naszych szkoleń – kursów regularnych, sezonowych i warsztatów? Poniżej znajdziesz odpowiedzi.

Dla osób w jakim wieku są Wasze kursy?

Nasze zajęcia przeznaczone są dla młodzieży od 11 roku życia, studentów, a także dorosłych. Każda z tych grup ma spory udział wśród naszych kursantów, a także każda z nich znajdzie ofertę dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań.

Czy muszę coś umieć aby się do Was zapisać?

Nie, absolutnie nie. Nawet jeśli nigdy nie trzymałeś/łaś ołówka w ręku możesz śmiało zapisać się na zajęcia. Uczymy nie tylko osoby zaawansowane, ale też takie, które chcą się nauczyć zupełnie od zera – niezależnie od wieku.

Jak wyglądają takie szkolenia?

Na każdych zajęciach otrzymujesz przygotowany przez nas temat i materiały. Po wstępie, podczas którego prowadzący wyjaśni zagadnienia i zadania do przerobienia, zaczynasz rysować/malować/projektować. W ciągu całych zajęć prowadzący czuwają nad Twoją pracą – wyjaśniają wątpliwości przy tablicy i indywidualnie. Robią też korekty Twoich prac – zarówno tych wykonanych w trakcie zajęć, jak i prac domowych lub własnych.

Na bardziej zaawansowanych kursach realizujemy też większe tematy, które trwają kilka zajęć lub cały sezon.

Kiedy, jak i co ile odbywają się zajęcia?

Wszystkie zajęcia odbywają się w formie online na żywo. Zajęcia w trakcie roku odbywają się w tygodniu, przeważnie od godziny 17.30, a także w weekendy. Możesz zapisać się na jeden kurs – wtedy na zajęcia uczęszczasz 1 raz w tygodniu. Jeśli chcesz pracować bardziej intensywnie – zapisz się na kilka kursów.

firma i zespół

Masz pytania dotyczące naszej firmy i zespołu? Zastanawiasz się kim jesteśmy i dlaczego działamy w Creativity? Sprawdź odpowiedzi poniżej.

Kim są prowadzący Creativity i czym się zajmują?

Prowadzący Creativity to absolwenci oraz studenci uczelni architektonicznych oraz artystycznych, takich jak Warszawski Wydział Architektury czy też Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, którzy swoją drogę twórczą związali z rysunkiem oraz projektowaniem – w głównej mierze dla branży rozrywkowej: gier, filmów, reklam oraz gier planszowych i karcianych.

Posiadamy zróżnicowane doświadczenie zawodowe i rysunkowe – zarówno pod kątem tematyki, jak i skali. Niektórzy z nas mają na swoim karku produkcje dla wielkich wytwórni filmowych, takich jak Universal Pictures, inni pracują przy grach indie lub realizacji planszówek, a jeszcze inni zaczynają karierę zawodową prywatnymi zleceniami, mając jednak w zanadrzu solidny warsztat. Każdego z nas łączy chęć do przekazania swojej wiedzy i wspólnego budowania miejsca, gdzie twórcy będą mogli rozwijać się zgodnie ze swoimi różnorodnymi potrzebami i zainteresowaniami.

 

Czy realizujecie jakieś projekty i zlecenia?

Tak. Realizujemy zlecenia i projekty – zarówno prywatnie, jak i wewnątrz Creativity. Regularnie współpracujemy z naszą absolwentką, Magdaleną Kusowską (Star Wars, Gra o Tron), przy produkcji koncepcji do filmów, seriali i reklam. Jako Creativity wydaliśmy również pełną oprawę graficzną do gry planszowo-scenariuszowej RPG, wydanej w Polsce oraz USA .

zajęcia

Chcesz wiedzieć więcej o naszych zajęciach? Jak wyglądają i czego potrzebujesz by w nich uczestniczyć? Przeczytaj to:

Co przygotować na zajęcia?

W opisie każdego z kursów znajdziesz materiały potrzebne na dane zajęcia. Niezależnie od kursu polecamy również prowadzenie szkicownika/notatnika.

Czy w trakcie zajęć jest przewidziana jakaś przerwa?

Tak, w połowie zajęć przewidziana jest 10-15 minutowa przerwa. Jeśli potrzebujesz jednak przerwy w trakcie – nie krępuj się, napisz o tym swojemu prowadzącemu.

serwer online

Interesuje Cię jak odbywają się zajęcia online? Chcesz wiedzieć w jaki sposób prowadzimy kursy zdalne? Odpowiedzi znajdziesz tutaj:

Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia prowadzimy na platformie discord, popularnej w środowisku Gamedeve’u. Od marca 2020 funkcjonuje serwer Creativity gromadzący wszystkich naszych kursantów.

Jak prowadzone są szkolenia?

Po dołączeniu do serwera, przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy zajęciowej, dzięki czemu zyskasz dostęp do specjalnego chatu tekstowego oraz kanałów głosowych, na których prowadzący prowadzą streamy.

pozostałe

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pozostałe często pojawiające się pytania:

?

Dołącz do nas w tym roku!

rozwiń swoje kreatywne umiejętności

Zobacz ofertę naszych kursów na rok 2020/2021 i wybierz to co Cię interesuje. Swoją ścieżkę rozwoju możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb.

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE ATRAKCJE

KURSY 2019/2020

FERIE ZIMOWE 2019

SEZON 3 od 19 marca 2018

KURSY FERIE ZIMOWE 2018

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Headline_Widget"][/siteorigin_widget][siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Button_Widget"][/siteorigin_widget] TYDZIEŃ I - 15.01-20.01.2018 11.00 - 15.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY 17.00 - 21.00 ANATOMIA 17.00 - 21.00...

ŚWIĄTECZNY VOUCHER PREZENTOWY

VOUCHER PREZENTOWY ŚWIĄTECZNY BON PODARUNKOWY DO WYKORZYSTANIA DO 31 SIERPNIA 2018   [siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget] Bliska Ci osoba interesuje się rysunkiem lub grafiką komputerową? Chciałaby rozwijać się artystycznie? A...