Kalendarium

PLAN NA ROK 2019/2020

Poniżej znajdziesz grafik na najbliższy sezon, a także kalendarium – rozpiskę szkoleń, kursów i warsztatów na rok 2019/2020. Tutaj sprawdzisz dni wolne, dodatkowe terminy odrobień, warsztaty i wydarzenia.

KURSY 2019/2020

GRAFIK NA SEZON 6: 25 maja – 05 lipca 2020

Aby przeczytać o poszczególnych kursach, kliknij na nie.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć drzewko rozwoju z sugerowaną kolejnością kursów.

PROMOCJA #ZOSTAŃ W DOMU

W związku z trwającą epidemią nasze zajęcia odbywają się w całości online.
Aby zachęcić Cię do wypróbowania tej formy nauki, wprowadziliśmy specjalną promocję!
Znajdziesz ją w cenniku. Wraz z rozluźnianiem obostrzeń wprowadzamy opcję konsultacji stacjonarnej.
PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Dominika Sikora
SALA 1
17.00-21.00 CHC (kontynuacja)

PROJEKTOWANIE POSTACI

Matylda Gurne
SALA 0
WTOREK
17.00-21.00 WBC (kontynuacja)

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Jakub Bąbik
SALA 0
17.00-21.00 AAD

ANATOMIA
ZWIERZĘCA

Matylda Gurne
SALA 2
17.00-21.00 ZBR (sezon 2)

MODELOWANIE
ZBRUSH 3D

Marcin Koszalski
SALA 1
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

-
SALA
ŚRODA
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 VMC

POJAZDY I MECHANIZMY

Martyna Bylinka
SALA 1
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 1
CZWARTEK
17.00-21.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 DIL (kontynuacja)

ILUSTRACJA
CYFROWA

Damian Świderski
SALA 1
17.00-21.00 DRW

RYSUNEK
ODRĘCZNY

Michał Dziubicki
SALA 2
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

-
SALA
PIĄTEK
SOBOTA
10.00-14.00 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Martyna Bylinka
SALA 0
10.00-14.00 VMC

POJAZDY I MECHANIZMY

Kacper Molewski
SALA 1
11.00-14.00 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

-
SALA
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Damian Świderski
SALA 0
14.30-18.30 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Kacper Molewski
SALA 1
NIEDZIELA
10.00-14.00 DRW

RYSUNEK
ODRĘCZNY

Hubert Natorff
SALA 0
10.00-14.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

-
SALA
10.00-14.00 ZBR (nowa grupa)

MODELOWANIE
ZBRUSH 3D

Marcin Koszalski
SALA 1
10.00-14.00

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2
14.30-18.30 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Jan Stusio
SALA 2
14.30-18.30 DIL

ILUSTRACJA CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
14.30-18.30 BLN (sezon 2)

MODELOWANIE
BLENDER 3D

Michał Zawół
SALA 0
14.30-18.30 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Mateusz Pura
SALA

SEZON 1: 27 września 2019 - 10 listopada 2019

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

27.09 - 10.11

ROZPISKA SEZONU 1

rozkład tygodni, świąt i przerw w ciągu sezonu

DNI WOLNE:
1 listopada 2019 – 3 listopada 2019

SEZON 2: 12 listopada 2019 - 23 grudnia 2019

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

12.11 - 23.12

ROZPISKA SEZONU 2

rozkład tygodni, świąt i przerw w ciągu sezonu

DNI WOLNE:
24 grudnia 2019 – 6 stycznia 2020

SEZON 3: 07 stycznia 2020 - 17 lutego 2020

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

07.01 - 17.02

ROZPISKA SEZONU 3

rozkład tygodni, świąt i przerw w ciągu sezonu

DNI WOLNE:
24 grudnia 2019 – 6 stycznia 2020
18 lutego 2020 – 20 lutego 2020 – tylko zajęcia feriowe

SEZON 4: 21 lutego 2020 – 2 kwietnia 2020

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

21.02 - 02.04

ROZPISKA SEZONU 4

rozkład tygodni, świąt i przerw w ciągu sezonu

DNI WOLNE:
18 lutego 2020 – 20 lutego 2020 – tylko zajęcia feriowe

SEZON 5: 3 kwietnia 2020 – 24 maja 2020

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

03.04 - 24.05

ROZPISKA SEZONU 5

rozkład tygodni, świąt i przerw w ciągu sezonu

DNI WOLNE:
10 kwietnia 2020 – 16 kwietnia 2020
01 maja 2020 – 03 maja 2020

SEZON 6: 25 maja 2020 – 05 lipca 2020

et|icon_clock_alt|}
et|icon_calendar|

25.05 - 05.07

ROZPISKA SEZONU 6

rozkład tygodni, świąt i przerw w ciągu sezonu

DNI WOLNE:
01 maja 2020 – 03 maja 2020

KURSY WAKACYJNE: start 29 czerwca 2020

GRAFIKI POPRZEDNICH SEZONÓW
SEZON 3 2019/2020

07 STYCZNIA – 17 LUTEGO

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Patrycja Kuśmierczyk
SALA 2
17.00-21.00 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Dominika Sikora
SALA 1
WTOREK
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY


SALA
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU


SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA
17.00-21.00 DIL (kontynuacja)

ILUSTRACJA CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
ŚRODA
17.00-21.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Matylda Gurne
SALA 1
17.00-21.00 WBC (kontynuacja)

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Martyna Bylinka
SALA 2
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 2
CZWARTEK
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Michał Dziubicki
SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Damian Świderski
SALA 1
17.00-21.00 DIL

ILUSTRACJA CYFROWA


SALA
PIĄTEK
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Martyna Bylinka
SALA 0
10.00-14.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Martyna Bylinka
SALA 0
SOBOTA
10.00-14.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Monika Popkiewicz
SALA 0
10.00-14.00 PRC

PROJEKTOWANIE
PRZEDMIOTÓW

Kacper Molewski
SALA 1
10.30-13.30 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
14.30-18.30 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA


SALA 2
14.30-18.30 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Damian Świderski
SALA 0
14.30-18.30 DIL

ILUSTRACJA
CYFROWA

Kacper Molewski
SALA 1
NIEDZIELA
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY


SALA
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA


SALA 0
14.30-18.30 BDS

PODSTAWY
DESIGNU


SALA
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA
14.30-18.30 HAD

ANATOMIA
LUDZKA


SALA
14.30-18.30

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2

GRAFIKI POPRZEDNICH SEZONÓW
SEZON 2 2019/2020

12 LISTOPADA – 23 GRUDNIA

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY


SALA
17.00-21.00 HAD

ANATOMIA
LUDZKA

Matylda Gurne
SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA 1
WTOREK
17.00-21.00 BSK (kontynuacja)

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Michał Dziubicki
SALA 2
17.00-21.00 DIL

ILUSTRACJA CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
ŚRODA
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 CHC - kontynuacja

PROJEKTOWANIE
POSTACI

Matylda Gurne
SALA 1
17.00-21.00 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Martyna Bylinka
SALA 2
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 2
CZWARTEK
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Michał Dziubicki
SALA 0
17.00-21.00 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Damian Świderski
SALA 1
PIĄTEK
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY


SALA
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Martyna Bylinka
SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA 1
SOBOTA
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Monika Popkiewicz
SALA 0
10.00-14.00 WBC - kontynuacja

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Kacper Molewski
SALA 1
10.30-13.30 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
14.30-18.30 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Monika Popkiewicz
SALA 2
14.30-18.30 COL

KOLOR
I ŚWIATŁO

Kacper Molewski
SALA 1
14.30-18.30 BDS

PODSTAWY
DESIGNU


SALA
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU


SALA
NIEDZIELA
10.00-14.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Jan Stusio
SALA 0
10.00-14.00 BSK - kontynuacja

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 2
14.30-18.30 DIL - kontynuacja

ILUSTRACJA
CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
14.30-18.30 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Jan Stusio
SALA 2
14.30-17.30

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2

GRAFIKI POPRZEDNICH SEZONÓW
SEZON 1 2019/2020

27 WRZEŚNIA – 10 LISTOPADA

PONIEDZIAŁEK
17.00-21.00 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Matylda Gurne
SALA 0
WTOREK
17.00-21.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Michał Dziubicki
SALA 2
17.00-21.00 COL

KOLOR I
ŚWIATŁO

Jakub Bąbik
SALA 1
ŚRODA
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Mateusz Pura
SALA 0
17.00-21.00 CHC

PROJEKTOWANIE
POSTACI

Matylda Gurne
SALA 1
17.00-21.00 PRC

PROJEKTOWANIE
PRZEDMIOTÓW

Martyna Bylinka
SALA 2
17.00-21.00 ACD

ZAAWANSOWANY
CONCEPT DESIGN

Martyna Bylinka
SALA 2
CZWARTEK
17.00-21.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Michał Dziubicki
SALA 0
17.00-21.00 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Damian Świderski
SALA 1
PIĄTEK
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Martyna Bylinka
SALA 2
SOBOTA
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Monika Popkiewicz
SALA 0
10.00-14.00 WBC

PROJEKTOWANIE
ŚRODOWISK

Kacper Molewski
SALA 1
10.30-13.30 M11+

MŁODZIEŻ 11+
RYSUNEK

Michał Dziubicki
SALA 2
14.30-18.30 BDS

PODSTAWY
DESIGNU

Monika Popkiewicz
SALA 0
14.30-18.30 BDP

PODSTAWY
DIGITALU

Kacper Molewski
SALA 1
NIEDZIELA
10.00-14.00 BPP

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

Jan Stusio
SALA 0
10.00-14.00 BSK

PODSTAWY
SZKICOWANIA

Mateusz Pura
SALA 2
14.30-18.30 DIL

ILUSTRACJA
CYFROWA

Jakub Bąbik
SALA 1
14.30-17.30

ZAJĘCIA
ODROBIENIOWE

Mateusz Pura
SALA 2

Dołącz do nas w tym roku!

rozwiń swoje kreatywne umiejętności

Zobacz ofertę naszych kursów na rok 2019/2020 i wybierz to co Cię interesuje. Swoją ścieżkę rozwoju możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb.

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE ATRAKCJE

KURSY 2019/2020

FERIE ZIMOWE 2019

SEZON 3 od 19 marca 2018

KURSY FERIE ZIMOWE 2018

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Headline_Widget"][/siteorigin_widget][siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Button_Widget"][/siteorigin_widget] TYDZIEŃ I - 15.01-20.01.2018 11.00 - 15.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY 17.00 - 21.00 ANATOMIA 17.00 - 21.00...

ŚWIĄTECZNY VOUCHER PREZENTOWY

VOUCHER PREZENTOWY ŚWIĄTECZNY BON PODARUNKOWY DO WYKORZYSTANIA DO 31 SIERPNIA 2018   [siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget] Bliska Ci osoba interesuje się rysunkiem lub grafiką komputerową? Chciałaby rozwijać się artystycznie? A...