Kursy rysunku i grafiki online

Strona główna SZKOLENIA Kursy rysunku i grafiki online

JAK TERAZ DZIAŁAMY?

W związku z ogłoszeniem pandemii koronawirusa COVID-19, w trosce o zdrowie naszych kursantów i asystentów, błyskawicznie przenieśliścmy się na tryb nauczania zdalnego. Nasze kursy działają niezakłócenie w formie zajęć online i będą odbywały się w ten sposób do czasu, gdy sytuacja pozwoli nam wrócić z powrotem do naszej ulubionej pracowni.
Dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia online zapewniły naszym kursantom pełny zakres korzyści, które odnoszą w trakcie standardowych zajęć, w tym przede wszystkim indywidualne korekty i bliski kontakt z prowadzącym.

Na tą sytuację przygotowaliśmy też specjalną promocję, aby przekonać Was do pozostania z nami lub dołączenia do grona naszych kursantów.

ZAJĘCIA W TRYBIE ONLINE DO ODWOŁANIA

W tym trudnym czasie dbamy o zdrowie Wasze i nasze. Działamy zgodnie z akcją #zostańwdomu i organizujemy pełnowymiarowe kursy online na czas epidemii.

Co dostajesz zapisując się na kurs w trybie online?

pełen profesjonalny kurs

W ramach opłaty dostaniesz pakiet zajęć, w ramach których otrzymasz korekty prac wykonanych na zajęciach, prac domowych oraz własnych.

elastyczne odrobienia

U nas nie tracisz zajęć. Coś Ci wypadło? Nie możesz przyjść? Nie martw się – zawsze masz możliwość skorzystać z zajęć odrobieniowych.

tutoriale z każdych zajęć

Na każdych zajęciach dostajesz własne materiały (drukowane lub cyfrowe), gdzie znajdziesz zadania, objaśnienia i inspiracje dotyczące tematu zajęć.

osobiste drzewko rozwoju

Nasz unikalny system kursów opiera się na drzewku rozwoju – możesz dowolnie rozwijać jego kolejne gałęzie w zależności od własnych zainteresować.

wszystkie pozostałe opcje po powrocie do pracowni

Wszystkie pozostałe korzyści opisane w naszym cenniku zyskujesz gdy tylko powrócimy do naszej pracowni!

certyfikat uczestnictwa

Po każdym sezonie dostaniesz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie i zdobyte umiejętności. Pamiętaj – musisz zaliczyć lub odrobić minimum 80% zajęć.

zniżki na warsztaty, wykłady i eventy

Nasi kursanci zyskują zniżki na wszystkie dodatkowe zajęcia, warsztaty, wykłady oraz eventy, które organizujemy w trakcie roku, a także zniżki w zaprzyjaźnionych pracowniach.

Jak to teraz działa?

1. Wybierz kurs dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kursów na różnym poziomie zaawansowania. Skorzystaj z drzewka rozwoju i sprawdź na co możesz się zapisać. Chcesz intensywniej się rozwijać? Wybierz na kilka zajęć równolegle.

2. Wyślij formularz zgłoszeniowy

Gdy się zdecydujesz prześlij formularz zgłoszeniowy przez naszą stronę ZAPISY. Dokonujesz zapisu na cały rok, ale po każdym sezonie możesz dodać kursy, odjąć kursy lub zgłosić rezygnację. Musisz nas tylko  wcześniej poinformować.

3. Zaczekaj na potwierdzenie

Sprawdzimy dostępność miejsc na wybrane przez Ciebie terminy i prześlemy potwierdzenie zapisu wraz z danymi do płatności. Jeśli nie dostaniesz go w ciągu kilku dni, skontaktuj się z nami.

4. Dokonaj płatności za kurs

W mailu potwierdzającym dostaniesz wszystkie informacje o płatnościach. Opłaty możesz dokonać od razu za całość lub w ratach. Pamiętaj też sprawdzić czy przysługują Ci jakieś zniżki. Honorujemy karty dużej rodziny.

5. Dołącz do naszego serwera

Po potwierdzeniu płatności, prześlmy Ci link, dzięki któremu dołączysz do naszego serwera zajęć online. W tym czasie możesz już zarejestrować się na darmowej platformie Discord, która posłuży Ci przez cały czas trwania trybu online.

6. Korzystaj z zajęć

Z platformy Discord możesz korzystać z pomocą przeglądarki internetowej, aplikacji na komputer, tabletu lub komórki. Nie musisz posiadać mikrofonu. Prowadzący w godzinach zajęć prowadzi stream, na którym pokazuje i tłumaczy każdy aspekt tematu, a także wykonuje indywidualne korekty uczestnikom.

7. Zintegruj się z naszą społecznością

Korzystaj z naszych chatów i kanałów głosowych. Rozmawiaj z innymi kursantami, twórz wspólnie i dziel się efektami zajęć, radami i doświadczeniem. Poznaj nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiąż kontakty.

8. Personalizuj swoją dalsza naukę

Po każdym sezonie możesz modyfikować swoje zajęcia, dobierać kolejne lub rezygnować jeśli masz mniej czasu. Kształtuj swoją ścieżkę nauki tak jak masz ochotę. Nie zapomnij tylko powiadomić nas o zmianach.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na często zadawane pytania.

Jak długo zajęcia będą odbywały się online?

Zajęcia będziemy organizować w tym trybie jak długo będzie istniało zagrożenie epidemiologiczne. Nie chcemy narażać zdrowia naszych kursantów i asystentów. Wrócimy do pracowni gdy tylko sytuacja się ustabilizuje.

Jak odbywają się zajęcia online?

Zajęcia odbywają się w niemal identyczny sposób jak w naszej pracowni. Prowadzący pokazuje na i tłumaczy streamie jak wykonać dany temat oraz regularnie kontroluje pracę uczniów wykonując indywidualne korekty.

Co jeśli pojawią się problemy techniczne?

Służymy wszelką pomocą techniczną w celu zapewnienia komortowego korzystania z naszych zajęć. W razie jakichkolwiek problemów jesteśmy do dyspozycji telefonicznej i mailowej.

A jeśli kurs online mi się nie spodoba?

Ze względu na szereg obaw, które mogą na początku wzbudzać kursy online, wprowadziliśmy możliwość rezygnacji z kursu po pierwszych zajęciach. Jeśli okaże się, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

Ile trwa kurs? Kiedy się kończy?

Pojedynczy kurs trwa 6-12 tygodni, jednak wysyłając formularz zapisujesz się na cały rok i kolejne jego kontynuacje. Po każdym sezonie (6 zajęć) masz możliwość rezygnacji, zmiany kursu, dodania lub odjęcia kursów oraz zmiany pakietu.

Za co płacę? Za rok? Za miesiąc?

Płatność przyjmujemy za sezon zajęć, czyli za 6 tygodni. W zależności od wybranej opcji lub pakietu płatność obejmuje róną liczbę kursów oraz godzin, a także dodatkowe usługi.

Kiedy płacę i czy mogę płacić w ratach?

Pierwszej płatności musisz dokonać przed pierwszymi zajęciami. Możesz płacic w 2 ratach. Wtedy druga rata powinna zostać wpłacona przed ukończeniem kursu. Na specjalne życzenie możemy rozłożyć płatność indywidualnie.

Mogę uczęszczać na zajęcia kilka razy w tygodniu?

Każdy kurs odbywa się 1x w tygodniu. Jeśli pragniesz intensywniejszego rozwoju, zapisz się na kilka kursów – dzięki temu równolegle zyskasz wiedzę w różnych kierunkach. W opcjach optimum i unique dostaniesz też zajęcia dodatkowe.

Ile trwają i jak wyglądają zajęcia?

Większość zajęć trwa 4h zegarowe. Na każdych zajęciach dostaniesz temat, do którego wprowadzi Ciebie prowadzący. W trakcie prowadzący regularnie robi indywidualne korekty i wyjaśnia zagadnienia przy tablicy. 

Jak się przygotować do zajęć?

Przede wszystkim sprawdź i przeczytaj maila. Dostaniesz tam informacje na temat sali, materiałów oraz dojazdu. Od nas dostaniesz podstawowe przybory. Możesz też zakupić zestaw STARTER, którego ofertę znajdziesz w mailu.