Kursy regularne

Strona główna SZKOLENIA Kursy regularne

KURSY RYSUNKU I GRAFIKI KOMPUTEROWEJ 2019/2020

CREATIVITY prowadzi szeroki zakres szkoleń w postaci kursów regularnych oraz warsztatów. W naszej ofercie znajdziesz zagadnienia dotyczące projektowania konceptów oraz ilustracji do gier komputerowych, animacji czy filmów, a także digital paintingu, modelowania 3D, wizualizacji architektury i wnętrz, rysunku oraz malarstwa tradycyjnego, przygotowania pod  kątem studiów – m.in. PJATK, WIT, ASP i Architektury. Nieustannie poszerzamy wachlarz naszych kursów i doskonalimy program. Organizujemy również większe projekty, wykraczające poza zakres standardowych zajęć, kończące się np. realizacją i możliwością zdobycia doświadczenia zawodowego.

KURSY 2019/2020

STARTUJĄ 27 WRZEŚNIA 2019

PROMOCJA #ZOSTAŃ W DOMU

W związku z trwającą epidemią nasze zajęcia odbywają się w całości online.
Aby zachęcić Cię do wypróbowania tej formy nauki, wprowadziliśmy specjalną promocję!
Sprawdź promocyjne ceny poniżej.

Wybierz ofertę dla siebie!

Wybierz swoją grupę wiekową – dla każdej z nich przewidziana jest specjalna oferta, dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Sprawdź jakie atrakcje mamy dla Ciebie.

KURSY
MŁODZIEŻ 11-15

zobacz ofertę

KURSY
MŁODZIEŻ 15-19

zobacz ofertę

KURSY
STUDENCI

zobacz ofertę

KURSY
DOROŚLI

zobacz ofertę

JAK TO DZIAŁA?

co, gdzie, jak i kiedy

Jak działają kursy w naszej pracowni i co musisz zrobić aby dołączyć do grona naszych kursantów.

1. Wybierz kurs dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kursów na różnym poziomie zaawansowania. Skorzystaj z drzewka rozwoju i sprawdź na co możesz się zapisać. Chcesz intensywniej się rozwijać? Wybierz na kilka zajęć równolegle.

2. Wyślij formularz zgłoszeniowy

Gdy się zdecydujesz prześlij formularz zgłoszeniowy przez naszą stronę ZAPISY. Dokonujesz zapisu na cały rok, ale po każdym sezonie możesz dodać kursy, odjąć kursy lub zgłosić rezygnację. Musisz nas tylko  wcześniej poinformować.

3. Zaczekaj na potwierdzenie

Sprawdzimy dostępność miejsc na wybrane przez Ciebie terminy i prześlemy potwierdzenie zapisu wraz z danymi do płatności. Jeśli nie dostaniesz go w ciągu kilku dni, skontaktuj się z nami.

4. Dokonaj płatności za kurs

W mailu potwierdzającym dostaniesz wszystkie informacje o płatnościach. Opłaty możesz dokonać od razu za całość lub w ratach. Pamiętaj też sprawdzić czy przysługują Ci jakieś zniżki. Honorujemy karty dużej rodziny.

5. Przyjdź na zajęcia

Gdy zapiszesz się i opłacisz kurs, możesz w końcu przyjść na swoje zajęcia. Wszystkie nasze szkolenia odbywają się w pracowni na ul. Filtrowej 63/42a w Warszawie. Przed zajęciami sprawdź maila – znajdziesz w nim nr swojej sali.

6. Personalizuj swoją dalsza naukę

Po każdym sezonie możesz modyfikować swoje zajęcia, dobierać kolejne lub rezygnować jeśli masz mniej czasu. Kształtuj swoją ścieżkę nauki tak jak masz ochotę.

Co dostajesz zapisując się na kurs?

pełen profesjonalny kurs

W ramach opłaty dostaniesz pakiet zajęć, w ramach których otrzymasz korekty prac wykonanych na zajęciach, prac domowych oraz własnych.

elastyczne odrobienia

U nas nie tracisz zajęć. Coś Ci wypadło? Nie możesz przyjść? Nie martw się - zawsze masz możliwość skorzystać z zajęć odrobieniowych.

osobiste drzewko rozwoju

Nasz unikalny system kursów opiera się na drzewku rozwoju - możesz dowolnie rozwijać jego kolejne gałęzie w zależności od własnych zainteresować.

tutoriale z każdych zajęć

Na każdych zajęciach dostajesz własne materiały (drukowane lub cyfrowe), gdzie znajdziesz zadania, objaśnienia i inspiracje dotyczące tematu zajęć.

dodatkowe zadania online

Co tydzień na naszej grupie facebookowej znajdziesz dodatkowe zadania rysunkowe, projektowe lub malarskie na kolejne 7 dni.

otwarta pracownia

Ciężko jest Ci się zmobilizować do pracy samemu w domu? Nie tylko Tobie, dlatego nasi kursanci zawsze mogą przyjść do pracowni by tutaj rysować.

wyprawka dla nowicjuszy

Jesteś u nas po raz pierwszy? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyprawkę ze wszystkimi podstawowymi materiałami rysunkowymi. Nie musisz już martwić się o przybory.

certyfikat uczestnictwa

Po każdym sezonie dostaniesz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie i zdobyte umiejętności. Pamiętaj – musisz zaliczyć lub odrobić minimum 80% zajęć.

zniżki na warsztaty, wykłady i eventy

Nasi kursanci zyskują zniżki na wszystkie dodatkowe zajęcia, warsztaty, wykłady oraz eventy, które organizujemy w trakcie roku, a także zniżki w zaprzyjaźnionych pracowniach.

FAQ – pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na często zadawane pytania.

Ile trwa kurs? Kiedy się kończy?

Pojedynczy kurs trwa 6-12 tygodni, jednak wysyłając formularz zapisujesz się na cały rok i kolejne jego kontynuacje. Po każdym sezonie (6 zajęć) masz możliwość rezygnacji, zmiany kursu, dodania lub odjęcia kursów oraz zmiany pakietu.

Mogę uczęszczać na zajęcia kilka razy w tygodniu?

Każdy kurs odbywa się 1x w tygodniu. Jeśli pragniesz intensywniejszego rozwoju, zapisz się na kilka kursów – dzięki temu równolegle zyskasz wiedzę w różnych kierunkach. Pamiętaj też o pracy własnej poza zajęciami!

Umiem podstawy - czy muszę ten przerabiać kurs?

Jeśli uważasz, że Twoje umiejętności pozwalają Ci na pominięcie któregoś kursu, zapoznaj się najpierw dobrze z jego programem, a w razie wątpliwości wyślij nam swoje prace do oceny. Pamiętaj jednak, że solidne podstawy są najważniejsze!

Czy to dla mnie? Kogo uczycie?

Uczymy osoby o dużym spektrum wieku i umiejętności. Nasi najmłodsi kursanci mają 11 lat, a najstarsi miło spędzają czas na emeryturza. Niektórzy przychodzą, choć nigdy nie trzymali ołówka w ręku, a inni rysują od lat. Każdemu z nich pomagamy rozwijać się we własnym tempie.

Ile trwają i jak wyglądają zajęcia?

Większość zajęć trwa 4h zegarowe. Na każdych zajęciach dostaniesz temat, do którego wprowadzi Ciebie prowadzący. W trakcie prowadzący regularnie robi indywidualne korekty i wyjaśnia zagadnienia przy tablicy. 

Jak się przygotować do zajęć?

Przede wszystkim sprawdź i przeczytaj maila. Dostaniesz tam informacje na temat sali, materiałów oraz dojazdu. Od nas dostaniesz podstawowe przybory. Możesz też zakupić zestaw STARTER, którego ofertę znajdziesz w mailu.

Dołącz do nas w tym roku!

rozwiń swoje kreatywne umiejętności

Zobacz ofertę naszych kursów na rok 2019/2020 i wybierz to co Cię interesuje. Swoją ścieżkę rozwoju możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb.

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE ATRAKCJE

KURSY 2019/2020

FERIE ZIMOWE 2019

SEZON 3 od 19 marca 2018

KURSY FERIE ZIMOWE 2018

[siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Headline_Widget"][/siteorigin_widget][siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Button_Widget"][/siteorigin_widget] TYDZIEŃ I - 15.01-20.01.2018 11.00 - 15.00 KURS PRZYGOTOWAWCZY 17.00 - 21.00 ANATOMIA 17.00 - 21.00...

ŚWIĄTECZNY VOUCHER PREZENTOWY

VOUCHER PREZENTOWY ŚWIĄTECZNY BON PODARUNKOWY DO WYKORZYSTANIA DO 31 SIERPNIA 2018   [siteorigin_widget class="SiteOrigin_Widget_Image_Widget"][/siteorigin_widget] Bliska Ci osoba interesuje się rysunkiem lub grafiką komputerową? Chciałaby rozwijać się artystycznie? A...