Młodzież 11+

U nas się nie zanudzisz. Nie będziesz godzinami rysować martwej natury. Podstaw rysunku nauczysz się przy tematach związanych z projektowaniem postaci do gier oraz filmów.

RYSUNEK DO GIER I FILMÓW

rozwiń swoją wyobraźnię i naucz się rysować co tylko zechcesz

Kursy rysunku i grafiki dla młodzieży 11+ które chcą nauczyć się rysunku, lubią książki, gry i filmy. Na naszych zajęciach poznają podstawy rysunku odręcznego przy tematach związanych z tworzeniem bohaterów, rysowaniem ulubionych postaci czy fantastycznych miejsc i rekwizytów. To doskonały sposób, aby nie zniechęcić się na początku drogi artystycznej lub w przyjemny, aktywny sposób spędzić czas po szkole. Zajęcia prowadzone są przez młode osoby, które tak samo, już od wczesnych lat, były zafascynowane takim rysunkiem i pragną zarazić młodzież swoją pasją. Zajęcia mają charakter poziomu otwartego i nie wymagają wcześniejszego uczestnictwa w kursie przygotowawczym.

Dlaczego my?

unikalne korzyści naszej pracowni

Dowiedz się co zyskasz zapisując się właśnie do nas. Poznaj unikalne korzyści, które wyróżniają naszą pracownię i przekonaj się dlaczego warto zdobywać u nas nową wiedzę. 

zdobędziesz profesjonalne umiejętności

Universal Studios, Netflix, ILM, CD Projekt Red, Platige Image i 11 bit studios to tylko jedne z marek, dla których pracują nasi absolwenci.

wiedzę uzyskasz w oparciu o 25 lat praktyki

Od 25 lat zajmujemy się nauczaniem rysunku oraz przygotowaniem na uczelnie artystyczne i techniczne. Od 2012 roku uczymy też grafiki komputerowej – to najdłużej ze wszystkich takich szkoleń w Polsce.

zyskasz okazję do pracy przy realizacjach

Kursanci Creativity z pomocą prowadzących stworzyli pełną oprawę graficzną do wydanej, międzynarodowej  gry planszowo-scenariuszowej RPG.

Dla kogo jest ten kurs?

WIEK:   młodzież 11-15 lat

POZIOM:   nauka od zera do poziomu bardzo zaawansowanego

 

  • nauka rysunku oraz projektowania
  • rozwój wyobraźni i kreatywności
  • przygotowanie do liceów
  • przygotowanie do zawodu artysty koncepcyjnego, ilustratora, grafika…
  • świetna zabawa i nowe umiejętności

Co dostajesz zapisując się na kurs?

pełen profesjonalny kurs

W ramach opłaty dostaniesz pakiet zajęć, w ramach których otrzymasz korekty prac wykonanych na zajęciach, prac domowych oraz własnych.

elastyczne odrobienia

U nas nie tracisz zajęć. Coś Ci wypadło? Nie możesz przyjść? Nie martw się – zawsze masz możliwość skorzystać z zajęć odrobieniowych.

tutoriale z każdych zajęć

Na każdych zajęciach dostajesz własne materiały (drukowane lub cyfrowe), gdzie znajdziesz zadania, objaśnienia i inspiracje dotyczące tematu zajęć.

certyfikat uczestnictwa

Po każdym sezonie dostaniesz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie i zdobyte umiejętności. Pamiętaj – musisz zaliczyć lub odrobić minimum 80% zajęć.

zniżki na warsztaty, wykłady i eventy

Nasi kursanci zyskują zniżki na wszystkie dodatkowe zajęcia, warsztaty, wykłady oraz eventy, które organizujemy w trakcie roku, a także zniżki w zaprzyjaźnionych pracowniach.

Cennik

Sprawdź ile kosztują zajęcia i z jakich zniżek możesz skorzystać.

płatność za zajęcia

cena za pojedyncze zajęcia
80 zł

płatność za sezon

480 zł -> 345 zł za 6 tygodni
345 zł

płatność pół roku

1440 zł -> 945 zł za 18 tygodni
945 zł

zniżki specjalne

15% – zniżka z kartą dużej rodziny

zniżki lojalnościowe

5% – po 6 sezonach lub kursach wakacyjnych/feriowych w Creativity

10% – po 11 sezonach lub kursach wakacyjnych/feriowych w Creativity

15% – po 16 sezonach lub kursach wakacyjnych/feriowych w Creativity

JAK TO DZIAŁA?

co, gdzie, jak i kiedy

Jak działają kursy w naszej pracowni i co musisz zrobić aby dołączyć do grona naszych kursantów.

1. Wybierz kurs dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kursów na różnym poziomie zaawansowania. Skorzystaj z drzewka rozwoju i sprawdź na co możesz się zapisać. Chcesz intensywniej się rozwijać? Wybierz na kilka zajęć równolegle.

2. Wyślij formularz zgłoszeniowy

Gdy się zdecydujesz prześlij formularz zgłoszeniowy przez naszą stronę ZAPISY. Dokonujesz zapisu na cały rok, ale po każdym sezonie możesz dodać kursy, odjąć kursy lub zgłosić rezygnację. Musisz nas tylko  wcześniej poinformować.

3. Zaczekaj na potwierdzenie

Sprawdzimy dostępność miejsc na wybrane przez Ciebie terminy i prześlemy potwierdzenie zapisu wraz z danymi do płatności. Jeśli nie dostaniesz go w ciągu kilku dni, skontaktuj się z nami.

4. Dokonaj płatności za kurs

W mailu potwierdzającym dostaniesz wszystkie informacje o płatnościach. Opłaty możesz dokonać od razu za całość lub w ratach. Pamiętaj też sprawdzić czy przysługują Ci jakieś zniżki. Honorujemy karty dużej rodziny.

5. Dołącz do naszego serwera

Po potwierdzeniu płatności, prześlmy Ci link, dzięki któremu dołączysz do naszego serwera zajęć online. W tym czasie możesz już zarejestrować się na darmowej platformie Discord, która posłuży Ci przez cały czas trwania trybu online.

6. Korzystaj z zajęć

Z platformy Discord możesz korzystać z pomocą przeglądarki internetowej, aplikacji na komputer, tabletu lub komórki. Nie musisz posiadać mikrofonu. Prowadzący w godzinach zajęć prowadzi stream, na którym pokazuje i tłumaczy każdy aspekt tematu, a także wykonuje indywidualne korekty uczestnikom.

7. Zintegruj się z naszą społecznością

Korzystaj z naszych chatów i kanałów głosowych. Rozmawiaj z innymi kursantami, twórz wspólnie i dziel się efektami zajęć, radami i doświadczeniem. Poznaj nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiąż kontakty.

8. Personalizuj swoją dalsza naukę

Po każdym sezonie możesz modyfikować swoje zajęcia, dobierać kolejne lub rezygnować jeśli masz mniej czasu. Kształtuj swoją ścieżkę nauki tak jak masz ochotę. Nie zapomnij tylko powiadomić nas o zmianach.