Młodzież 11+

U nas się nie zanudzisz. Nie będziesz godzinami rysować martwej natury. Podstaw rysunku nauczysz się przy tematach związanych z projektowaniem postaci do gier oraz filmów.

RYSUNEK DO GIER I FILMÓW

rozwiń swoją wyobraźnię i naucz się rysować co tylko zechcesz

Kursy rysunku i grafiki dla młodzieży 11+ które chcą nauczyć się rysunku, lubią książki, gry i filmy. Na naszych zajęciach poznają podstawy rysunku odręcznego przy tematach związanych z tworzeniem bohaterów, rysowaniem ulubionych postaci czy fantastycznych miejsc i rekwizytów. To doskonały sposób, aby nie zniechęcić się na początku drogi artystycznej lub w przyjemny, aktywny sposób spędzić czas po szkole. Zajęcia prowadzone są przez młode osoby, które tak samo, już od wczesnych lat, były zafascynowane takim rysunkiem i pragną zarazić młodzież swoją pasją. Zajęcia mają charakter poziomu otwartego i nie wymagają wcześniejszego uczestnictwa w kursie przygotowawczym.

Dlaczego my?

unikalne korzyści naszej pracowni

Dowiedz się co zyskasz zapisując się właśnie do nas. Poznaj unikalne korzyści, które wyróżniają naszą pracownię i przekonaj się dlaczego warto zdobywać u nas nową wiedzę. 

zdobędziesz profesjonalne umiejętności

Universal Studios, Netflix, ILM, CD Projekt Red, Platige Image i 11 bit studios to tylko jedne z marek, dla których pracują nasi absolwenci.

wiedzę uzyskasz w oparciu o 25 lat praktyki

Od 25 lat zajmujemy się nauczaniem rysunku oraz przygotowaniem na uczelnie artystyczne i techniczne. Od 2012 roku uczymy też grafiki komputerowej – to najdłużej ze wszystkich takich szkoleń w Polsce.

poczujesz siłę trzech pracowni

Współpracujemy z pracowniami Domin i Kontrastownia. Łączymy swoje doświadczenie i umiejętności, oferując kursantom rozwój w dowolnym wybranym kierunku twórczym – artystycznym, koncepcyjnym i projektowym.

Dla kogo jest ten kurs?

WIEK:   młodzież 11-15 lat

POZIOM:   nauka od zera do poziomu bardzo zaawansowanego

 

  • nauka rysunku oraz projektowania
  • rozwój wyobraźni i kreatywności
  • przygotowanie do liceów
  • przygotowanie do zawodu artysty koncepcyjnego, ilustratora, grafika…
  • świetna zabawa i nowe umiejętności

Co dostajesz zapisując się na kurs?

pełen profesjonalny kurs

W ramach opłaty dostaniesz pakiet zajęć, w ramach których otrzymasz korekty prac wykonanych na zajęciach, prac domowych oraz własnych.

elastyczne odrobienia

U nas nie tracisz zajęć. Coś Ci wypadło? Nie możesz przyjść? Nie martw się – zawsze masz możliwość skorzystać z zajęć odrobieniowych.

tutoriale z każdych zajęć

Na każdych zajęciach dostajesz własne materiały (drukowane lub cyfrowe), gdzie znajdziesz zadania, objaśnienia i inspiracje dotyczące tematu zajęć.

wyprawka dla nowicjuszy

Jesteś u nas po raz pierwszy? Przygotowaliśmy dla Ciebie wyprawkę ze wszystkimi podstawowymi materiałami rysunkowymi. Nie musisz już martwić się o przybory.

certyfikat uczestnictwa

Po każdym sezonie dostaniesz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie i zdobyte umiejętności. Pamiętaj – musisz zaliczyć lub odrobić minimum 80% zajęć.

zniżki na warsztaty, wykłady i eventy

Nasi kursanci zyskują zniżki na wszystkie dodatkowe zajęcia, warsztaty, wykłady oraz eventy, które organizujemy w trakcie roku, a także zniżki w zaprzyjaźnionych pracowniach.

PROMOCJA #ZOSTAŃ W DOMU

W związku z trwającą epidemią nasze zajęcia odbywają się w całości online.
Aby zachęcić Cię do wypróbowania tej formy nauki, wprowadziliśmy specjalną promocję!
Znajdziesz ją w cenniku. Do pracowni wrócimy, gdy tylko sytuacja się uspokoi.

Cennik

Sprawdź ile kosztują zajęcia i z jakich zniżek możesz skorzystać.

płatność za zajęcia

380 zł miesięcznie
95 zł

75 zł w PROMOCJI!

płatność miesięczna

380 zł -> 290 zł miesięcznie
290 zł

245 zł w PROMOCJI!

płatność za semestr

380 zł -> 240 zł miesięcznie
1080 zł

NIEDOSTĘPNA – zostały już tylko 3 miesiące do końca roku

zniżki specjalne

 20% – zniżka z kartą dużej rodziny

zniżki lojalnościowe

5% – po roku w Creativity

10% – po 2 latach w Creativity

zniżki pracowniane

20% – dla kursantów Domina

25% – dla kursantów Kontrastowni

40% – dla kursantów 3 pracowni

Dotyczy tylko aktualnych uczniów!

JAK TO DZIAŁA?

co, gdzie, jak i kiedy

Jak działają kursy w naszej pracowni i co musisz zrobić aby dołączyć do grona naszych kursantów.

1. Wybierz termin

W grafiku znajdziesz kilka propozycji terminów. Sprawdź dostępne dni i godziny, i wybierz który termin najbardziej Ci odpowiada.

2. Wyślij formularz zgłoszeniowy

Gdy się zdecydujesz prześlij formularz zgłoszeniowy przez naszą stronę ZAPISY. Dokonujesz zapisu na cały rok, ale po każdym trymestrze (12 tygodni) zgłosić rezygnację. Musisz nas tylko  wcześniej poinformować.

3. Zaczekaj na potwierdzenie

Sprawdzimy dostępność miejsc na wybrane przez Ciebie terminy i prześlemy potwierdzenie zapisu wraz z danymi do płatności. Jeśli nie dostaniesz go w ciągu kilku dni, skontaktuj się z nami.

4. Dokonaj płatności za kurs

W mailu potwierdzającym dostaniesz wszystkie informacje o płatnościach. Opłaty możesz dokonać za zajęcia, miesiąc lub trymestr. Pamiętaj też sprawdzić czy przysługują Ci jakieś zniżki. Honorujemy karty dużej rodziny.

5. Przyjdź na zajęcia

Gdy zapiszesz się i opłacisz kurs, możesz w końcu przyjść na swoje zajęcia. Wszystkie nasze szkolenia odbywają się w pracowni na ul. Filtrowej 63/42a w Warszawie. Przed zajęciami sprawdź maila – znajdziesz w nim nr swojej sali.