Młodzież 15+

Marzysz o pracy ilustratora, grafika lub koncept artysty? Chcesz dostać się na wymarzone studia? A może po prostu uwielbiasz rysować i pasjonuje Ciebie fantastyka? To miejsce dla Ciebie!

KURS RYSUNKU I GRAFIKI DLA MŁODZIEŻY 15+

rysunek, concept art, digital painting, modelowanie 3D i inne…

Kursy rysunku i grafiki dla młodzieży 15+ prowadzimy z myślą o osobach, które pragną spędzić miło czas, dostać się na wymarzone studia, przygotować do zawodu oraz zdobyć masę nowych umiejętności. Uczymy nie tylko rysunku. Pomagamy też stworzyć własne portfolio, nauczyć się generować pomysły i pracować bardziej efektywnie. Dzielimy się naszym doświadczeniem z pracy przy grach i filmach. Przekazujemy całą swoją wiedzę, by jak najlepiej przygotować młodzież do studiów i pracy w branży.

Dlaczego my?

unikalne korzyści naszej pracowni

Dowiedz się co zyskasz zapisując się właśnie do nas. Poznaj unikalne korzyści, które wyróżniają naszą pracownię i przekonaj się dlaczego warto zdobywać u nas nową wiedzę. 

zdobędziesz profesjonalne umiejętności

Universal Studios, Netflix, ILM, CD Projekt Red, Platige Image i 11 bit studios to tylko jedne z marek, dla których pracują nasi absolwenci.

zyskasz okazję do pracy przy realizacjach

Kursanci Creativity z pomocą prowadzących stworzyli pełną oprawę graficzną do wydanej, międzynarodowej  gry planszowo-scenariuszowej RPG.

wiedzę uzyskasz w oparciu o 25 lat praktyki

Od 25 lat zajmujemy się nauczaniem rysunku oraz przygotowaniem na uczelnie artystyczne i techniczne. Od 2012 roku uczymy też grafiki komputerowej – to najdłużej ze wszystkich takich szkoleń w Polsce.

pomoże Ci unikalne drzewko rozwoju

Opracowaliśmy unikalne drzewko rozwoju, które pozwoli Ci kształcić się tak jak chcesz i dowolnie personalizować swoją naukę. Dobieraj zajęcia, zamieniaj i układaj jak chcesz – sam wybierasz czego chcesz się uczyć.

Dla kogo jest ten kurs?

WIEK:   młodzież 15-19 lat

POZIOM:   nauka od zera do poziomu bardzo zaawansowanego

 

  • nauka rysunku, malarstwa, grafiki komputerowej oraz projektowania
  • rozwój kreatywności i wyobraźni
  • przygotowanie do egzaminów i budowa portfolio na studia
  • przygotowanie do zawodu artysty koncepcyjnego, ilustratora, grafika…
  • nowe znajomości i czas spędzony kreatywnie w świetnej atmosferze

Co dostajesz zapisując się na kurs?

pełen profesjonalny kurs

W ramach opłaty dostaniesz pakiet zajęć, w ramach których otrzymasz korekty prac wykonanych na zajęciach, prac domowych oraz własnych.

elastyczne odrobienia

U nas nie tracisz zajęć. Coś Ci wypadło? Nie możesz przyjść? Nie martw się, nic nie stracisz, zawsze masz możliwość skorzystać z zajęć odrobieniowych.

osobiste drzewko rozwoju

Nasz unikalny system kursów opiera się na drzewku rozwoju - możesz dowolnie rozwijać jego kolejne gałęzie w zależności od własnych zainteresować.

tutoriale z każdych zajęć

Na każdych zajęciach dostajesz własne materiały (drukowane lub cyfrowe), gdzie znajdziesz zadania, objaśnienia i inspiracje dotyczące tematu zajęć.

certyfikat uczestnictwa

Po każdym sezonie dostaniesz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie i zdobyte umiejętności. Pamiętaj – musisz zaliczyć lub odrobić minimum 80% zajęć.

zniżki na warsztaty, wykłady i eventy

Nasi kursanci zyskują zniżki na wszystkie dodatkowe zajęcia, warsztaty, wykłady oraz eventy, które organizujemy w trakcie roku, a także zniżki w zaprzyjaźnionych pracowniach.

doradztwo zawodowe

Nie wiesz jaką ścieżkę wybrać? Jakie są Twoje możliwości pracy? Co zrobić by dostać pracę w branży rozrywkowej i pracować przy grach lub produkcjach filmowych? Pomożemy Ci w wyborze dobrej ścieżki i spełnieniu marzeń.

JAK TO DZIAŁA?

co, gdzie, jak i kiedy

Jak działają kursy w naszej pracowni i co musisz zrobić aby dołączyć do grona naszych kursantów.

1. Wybierz kurs dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kursów na różnym poziomie zaawansowania. Skorzystaj z drzewka rozwoju i sprawdź na co możesz się zapisać. Chcesz intensywniej się rozwijać? Wybierz na kilka zajęć równolegle.

2. Wyślij formularz zgłoszeniowy

Gdy się zdecydujesz prześlij formularz zgłoszeniowy przez naszą stronę ZAPISY. Dokonujesz zapisu na cały rok, ale po każdym sezonie możesz dodać kursy, odjąć kursy lub zgłosić rezygnację. Musisz nas tylko  wcześniej poinformować.

3. Zaczekaj na potwierdzenie

Sprawdzimy dostępność miejsc na wybrane przez Ciebie terminy i prześlemy potwierdzenie zapisu wraz z danymi do płatności. Jeśli nie dostaniesz go w ciągu kilku dni, skontaktuj się z nami.

4. Dokonaj płatności za kurs

W mailu potwierdzającym dostaniesz wszystkie informacje o płatnościach. Opłaty możesz dokonać od razu za całość lub w ratach. Pamiętaj też sprawdzić czy przysługują Ci jakieś zniżki. Honorujemy karty dużej rodziny.

5. Dołącz do naszego serwera

Po potwierdzeniu płatności, prześlmy Ci link, dzięki któremu dołączysz do naszego serwera zajęć online. W tym czasie możesz już zarejestrować się na darmowej platformie Discord, która posłuży Ci przez cały czas trwania trybu online.

6. Korzystaj z zajęć

Z platformy Discord możesz korzystać z pomocą przeglądarki internetowej, aplikacji na komputer, tabletu lub komórki. Nie musisz posiadać mikrofonu. Prowadzący w godzinach zajęć prowadzi stream, na którym pokazuje i tłumaczy każdy aspekt tematu, a także wykonuje indywidualne korekty uczestnikom.

7. Zintegruj się z naszą społecznością

Korzystaj z naszych chatów i kanałów głosowych. Rozmawiaj z innymi kursantami, twórz wspólnie i dziel się efektami zajęć, radami i doświadczeniem. Poznaj nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i nawiąż kontakty.

8. Personalizuj swoją dalsza naukę

Po każdym sezonie możesz modyfikować swoje zajęcia, dobierać kolejne lub rezygnować jeśli masz mniej czasu. Kształtuj swoją ścieżkę nauki tak jak masz ochotę. Nie zapomnij tylko powiadomić nas o zmianach.