Wszystkie kursy

JEDEN? DWA? A MOŻE WIĘCEJ?

Poniżej znajdziesz wszystkie kursy dostępne dla osób od 15 roku życia. Po kliknięciu na kurs dowiesz się czego się na nim nauczysz, co musisz wcześniej umieć, jakie kursy możesz przerobić równolegle oraz co wybrać potem. Komponuj je jak tylko Ci się podoba.

Jeśli uważasz, że masz już daną wiedzę i nie potrzebujesz przerabiać któregoś z kursów – zapoznaj się z jego opisem i w razie wątpliwości prześlij nam swoje prace do oceny. Pomożemy Ci zdecydować czy warto byś w nim uczestniczył.

 

PONIŻSZE KURSY DOTYCZĄ OSÓB POWYŻEJ 15 LAT

KURSY 2019/2020

STARTUJĄ 27 WRZEŚNIA 2019

PODSTAWY
PERSPEKTYWY

BPP

6 tygodni

PODSTAWY
DESIGNU

BDS

6 tygodni

PODSTAWY SZKICOWANIA

BSK

12 tygodni

RYSUNEK ODRĘCZNY

DRW

ANATOMIA LUDZKA

HAD

6 tygodni

ANATOMIA ZWIERZęCA

AAD

6 tygodni

PODSTAWY
DIGITALU

BDP

6 tygodni

KOLOR I
ŚWIATŁO

COL

6 tygodni

ILUSTRACJA CYFROWA

DIL

12 tygodni

PROJEKTOWANIE ŚRODOWISK

WBC

12 tygodni

PROJEKTOWANIE POSTACI

CHC

12 tygodni

POJAZDY I MECHANIZMY

VMC

6 tygodni

PROJEKTOWANIE PRZeDMIOTÓW

PRC

6 tygodni

ZAAWANSOWANY CONCEPT DESIGN

ACD

MODELOWANIE
3D BLENDER

BLN

MODELOwANIE
3D ZBRUSH

ZBR

PROMOCJA #ZOSTAŃ W DOMU

W związku z trwającą epidemią nasze zajęcia odbywają się w całości online.
Aby zachęcić Cię do wypróbowania tej formy nauki, wprowadziliśmy specjalną promocję!
Sprawdź promocyjne ceny poniżej.

1. Wybierz kurs dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kursów na różnym poziomie zaawansowania. Skorzystaj z drzewka rozwoju i sprawdź na co możesz się zapisać. Chcesz intensywniej się rozwijać? Wybierz na kilka zajęć równolegle.

2. Wyślij formularz zgłoszeniowy

Gdy się zdecydujesz prześlij formularz zgłoszeniowy przez naszą stronę ZAPISY. Dokonujesz zapisu na cały rok, ale po każdym sezonie możesz dodać kursy, odjąć kursy lub zgłosić rezygnację. Musisz nas tylko  wcześniej poinformować.

3. Zaczekaj na potwierdzenie

Sprawdzimy dostępność miejsc na wybrane przez Ciebie terminy i prześlemy potwierdzenie zapisu wraz z danymi do płatności. Jeśli nie dostaniesz go w ciągu kilku dni, skontaktuj się z nami.

4. Dokonaj płatności za kurs

W mailu potwierdzającym dostaniesz wszystkie informacje o płatnościach. Opłaty możesz dokonać od razu za całość lub w ratach. Pamiętaj też sprawdzić czy przysługują Ci jakieś zniżki. Honorujemy karty dużej rodziny.

5. Przyjdź na zajęcia

Gdy zapiszesz się i opłacisz kurs, możesz w końcu przyjść na swoje zajęcia. Wszystkie nasze szkolenia odbywają się w pracowni na ul. Filtrowej 63/42a w Warszawie. Przed zajęciami sprawdź maila – znajdziesz w nim nr swojej sali.

6. Personalizuj swoją dalsza naukę

Po każdym sezonie możesz modyfikować swoje zajęcia, dobierać kolejne lub rezygnować jeśli masz mniej czasu. Kształtuj swoją ścieżkę nauki tak jak masz ochotę. Nie zapomnij tylko powiadomić nas o zmianach.