Zapisy

NOWY NABÓR - KURSY OD 11 MARCA '19

Ofertę znajdziesz w zakładce SZKOLENIA. Czekasz na kolejne szkolenia w Creativity? Zostaw nam swój e-mail, a poinformujemy Cię o najbliższym naborze na nowe kursy i warsztaty. Jeśli chcesz otrzymywać regularne informacje możesz też zapisać się na newsletter.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Creativity w celu uzyskania informacji drogą elektroniczną o najbliższych nadchodzących zapisach.

FORMULARZ ZAPISOWY

SEZON 4

11 marca - 5 maja 2019

FERIE ZIMOWE 2019

Aby zapisać się na zajęcia wypełnij poniższy formularz. Przed dokonaniem zapisu zapoznaj się z ofertą szkoleń i w razie wątpliwości skontaktuj z nami. Pomożemy Ci dobrać szkolenie do Twoich umiejętności oraz oczekiwań.
Przesłanie formularza zapisowego i otrzymanie potwierdzenia zapisu stanowi zawiązanie umowy. Zapisu dokonujesz od początku najbliższego sezonu do końca czerwca 2019, jednak po każdym sezonie możesz zgłosić rezygnację lub zmodyfikować liczbę i rodzaje szkoleń.
W cenniku znajdziesz kalkulator kursów regularnych, który pomoże Ci obliczyć zniżki oraz raty.

Odpowiedzi na wszelkie wątpliwości znajdziesz w regulaminie.

Prosimy o uważne i poprawne wypełnienie danych.

wymagane dla osób małoletnich
główny adres kontaktowy
na ten adres również wysyłane będą wszystkie informacje

Poniżej możesz wybrać szkolenia, na które chcesz dokonać Zapisu.

niektóre szkolenia wymagają odpowiedniego poziomu zaawansowania - zapoznaj się z opisem szkoleń lub skontaktuj z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji

możesz wybrać kilka opcji aby uczęszczać na szkolenia kilka razy w tygodniu

KURS PRZYGOTOWAWCZY - wybierz termin preferowany oraz terminy opcjonalne, na które zostaniesz automatycznie przepisany w razie braku miejsc lub nieutworzenia się Twojej grupy.

RYSUNEK DO GIER I FILMÓW (10-15 lat) - wybierz termin preferowany oraz terminy opcjonalne, na które zostaniesz automatycznie przepisany w razie braku miejsc lub nieutworzenia się Twojej grupy. Wybór kilku terminów preferowanych powoduje zapis na zajęcia kilka razy w tygodniu.

RYSUNEK OGÓLNY - wybierz termin preferowany oraz terminy opcjonalne, na które zostaniesz automatycznie przepisany w razie braku miejsc lub nieutworzenia się Twojej grupy. Wybór kilku terminów preferowanych powoduje zapis na zajęcia kilka razy w tygodniu. WYMAGANY KURS PRZYGOTOWAWCZY.

ARCHITEKTURA - wybierz termin preferowany oraz terminy opcjonalne, na które zostaniesz automatycznie przepisany w razie braku miejsc lub nieutworzenia się Twojej grupy. Wybór kilku terminów preferowanych powoduje zapis na zajęcia kilka razy w tygodniu. WYMAGANY KURS PRZYGOTOWAWCZY I RYSUNEK OGÓLNY.

CONCEPT ART ODRĘCZNY - wybierz termin preferowany oraz terminy opcjonalne, na które zostaniesz automatycznie przepisany w razie braku miejsc lub nieutworzenia się Twojej grupy. Wybór kilku terminów preferowanych powoduje zapis na zajęcia kilka razy w tygodniu. WYMAGANY KURS PRZYGOTOWAWCZY I RYSUNEK OGÓLNY.

DIGITAL PAINTING - wybierz termin preferowany oraz terminy opcjonalne, na które zostaniesz automatycznie przepisany w razie braku miejsc lub nieutworzenia się Twojej grupy. Wybór kilku terminów preferowanych powoduje zapis na zajęcia kilka razy w tygodniu. WYMAGANY KURS PRZYGOTOWAWCZY.

ZBRUSH 3D - wybierz termin preferowany oraz terminy opcjonalne, na które zostaniesz automatycznie przepisany w razie braku miejsc lub nieutworzenia się Twojej grupy.

Proszę wpisz w uwagach preferowane przez Ciebie terminy i poziom zaawansowania. Najbardziej prawdopodobne - wtorek oraz czwartek.

Na kursy komputerowe musisz posiadać laptop oraz tablet graficzny. Istnieje możliwość wypożyczenia tabletu u nas. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w §15 regulaminu.

Dokładne wypełnienie poniższych informacji pomoże nam dopasować szkolenie do Twoich potrzeb.

brak, samouk, nazwa szkoły rysunku/grafiki
np. facebook, google, reklama, z polecenia
więcej o celu kursu oraz Twoich oczekiwaniach

Poniżej możesz wybrać opcje dotyczące płatności.

Przelewu dokonaj po potwierdzeniu zapisu,
w tytule przelewu wpisz nr faktury.

Rezygnacje należy zgłaszać minimum tydzień przed rozpoczęciem kursu lub kolejnego sezonu zajęć.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu i przyjąłem do wiadomości, iż przesłanie zgłoszenia poprzez powyższy formularz stanowi dokonanie Zapisu, tj. zawiązania Umowy pomiędzy Creativity a Uczestnikiem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creativity Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Filtrowej 63/42A, 02-056 Warszawa; wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000647341; dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy - XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; NIP: 7010633259; REGON: 365877140.